Virgin Star - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena
Potenciál

Virgin Star – oficiální místo, koupit hned, recenze, cena

Neexistuje jedna žena, kteří by odmítnout živější sexuální život či zlepšit stav a zdraví intimní sféry. To je důvod, proč na trhu není tak dávno Virgin Star gelu. Jeho jedinečná přírodní složení na bázi rostlinných surovin, zaměřený na snížení vaginálních svalů a zbavení různých ženských chorob. Mluvit o funkcích použití, jeho výhodách a možných nežádoucích účinků. Důrazně doporučujeme přečíst návod na použití zázračného krémového gelu.

Výrobce gelu maziva Virgin Star hlásí, že výrobek nejen hydratuje a má antibakteriální účinky, je jedinečný v tom to dělá intimní svaly smlouvy, čímž se jejich výcvik bez jakéhokoliv vybavení.

Proč je „klíč“ pro intimní potěšení, že

nemůžete koupit v lékárně, kolik je jen prostředek, jaký je jeho použití? Kromě toho, doporučujeme vám důkladně si přečíst skutečné hodnocení lékařů o novém produktu a názory žen, které účinnost bylinný krém, Virgin Star.

V některých případech můžete

Sliby výrobců, použití Virgin Star má pozitivní účinek:

 • Ženy po porodu (po narození dítěte na ženu nemůže pochlubit úzké a flexibilní pochvy, a tak chcete být nejen skvělým maminka, ale také těšit na intimní život s milovaným);
 • V období těhotenství. Mnozí odborníci doporučují používat Virgin Star až do týdne 35 včetně. To umožňuje, aby se zabránilo roztržení během porodu a snížení bolesti.
 • na kvalitu života těch žen, kteří zapomněli, co orgasmus je, nebo to nikdy necítil. Také znamená, že Virgin Star bude užitečná pro ženy, kteří chtějí dodávat jejich muži nezapomenutelný zážitek a dát živější a silný konec.
 • Ženy trpí silnými bolestmi v kritických dnech.
 • Pokud je výhřez svalů pánevního dna a pro prevenci těchto jevů. První poplašné zvony – inkontinence moči při smíchu

.

byste měli také začít posilovat svaly pánevního dna, pokud:

 • Můžete bez problémů může vstoupit tři prsty do pochvy.
 • mají potíže zaťal ukazováček do vagíny.
 • Můžete je obtížné (nebo dokonce vůbec) orgasmus.
 • Cítíte se velmi slabé snížení intimních svalů během orgasmu, nebo velmi silným buzením v procesu intimní laskání.

Výrobci Virgin Star záruka, že při pravidelném užívání gelu dostanete následující vliv:

 • zúžení vaginální stěny;

 • posilování poševních svalů;
 • zvýšená citlivost intimní oblasti;
 • kůže svícení;
 • eliminace sucha a pálení;
 • zlepšuje tón pleti;
 • zlepšení kvality sexuálního života.

Jak zvýšit účinek gel

Co je zahrnuto v seznamu složek pomocí takové významné sliby? Ve skutečnosti, výrobce nelhal, protože gel Virgin Star se skládá pouze z přírodních složek. Nabízíme Vám, abyste se seznámili s nimi

 • Hlavní účinnou složkou je extrakt z rostlinného původu Ximenia americké (Ximenia americana). Obyvatelé tropech již dlouho vědomi účinnosti elektráren zúžit vaginu a posílení svalů v tajnosti. Ve skutečnosti, že má silný zpevňující účinek, antibakteriální a protizánětlivý.
 • Pravděpodobně je na zemi není člověk, který by

  neznal o zázračných vlastností heřmánku. Použití heřmánku silice ve vzorci umožňuje ženám platit Virgin Star nejen ke zlepšení sexuálního života, ale také boj s takovými potížemi jako:. Zánět močového měchýře, kvasinkovou infekci a pyelonefritidu

 • levandulový olej a olej pačuli poskytuje léčivý účinek, bojuje infekce a houby. Účinnost prokazují v boji proti Candida hub.
 • Použít extrakt (nebo silice), ylang-ylang podporuje libido. Koneckonců, je to kvetoucí rostlina je silný afrodisiakum.
 • Calendula olej napíná vaginální stěny, takže jsou pružné a obnovení jejich tón. Díky němu se zlepšuje citlivost žen k intimním náklonnosti a kvalitu sexu. Také je to skvělý nástroj, který v kombinaci s Ximenia americana, vede k tónu a zlepšit elasticitu svalů pohlavních orgánů.
 • Rose olej má antibakteriální vlastnosti, předchází podráždění. Je to jeden z lídrů v eliminaci sucha, pálení a nepříjemné pocity v průběhu a po milování.
 • malé množství kofeinu a zmírňujících hydratuje a udržuje svalový tonus.

Návod k používání Virgin Star

Pro návrat k intimní svaly tón, je nutné dodržovat doporučení

výrobce na použití Virgin Star:

 1. Před nanesením gelu, je nutné si umýt ruce mýdlem a vodou. Je také žádoucí, aby se osprchovat.
 2. Použít velmi malé množství krému (hrachu) na povrch vnějších genitálií.
 3. Gel není třeba třít nebo máchání.
 4. OL>

  Mimochodem, některé hodnocení zákazníků se nedoporučují používat Virgin Star, jít do práce. Vzhledem k tomu, celý den si můžete myslet jen o svého partnera, a o tom, co dělat, zpátky domů.

  Kontraindikace

  Ačkoliv výrobce naznačuje, že výrobek je zcela bezpečná, tak bych nespěchejte věřit slibům. Je nutné nejprve otestovat produkt (alespoň v ohybu v lokti). A v tomto případě je test nebude vykazovat spolehlivou reakci. Vzhledem k tomu, sliznice pohlavních orgánů šetrnější.

  V průběhu používání, ženy může dojít k vyrážka na místě aplikace gelu. Navzdory skutečnosti, že má přirozenou skladbu – by neměl vyloučit jednotlivé odpovědi. Je také možné, pálení a svědění. Máte-li nějaké takové pocity -. Pečlivě umýt přirození, může vaginální klystýr, a samozřejmě, zdržet se jakéhokoli dalšího užívání Virgin Star

  buduje říci, že Virgin Star – intimní gel, který hodnocení jsou většinou pozitivní, není možné zakoupit v obchodech krásy dodávek a lékárnách. A není to nízké kvalitní nářadí. Stačí si

  přečíst krém-gel lékárna síť by vedly k posílení doplněk zázrak.

  K dnešnímu dni, Virgin Star k prodeji pouze na internetu. Doporučuji koupit gel pouze na oficiálních stránkách výrobce. Tím se ušetří od nákupu nestandardních nástrojů, nebo dokonce padělky.

  Jak odlišit padělek

  Vzhledem k vysoké účinnosti a popularita gelu, to není překvapující, že na trhu se objevil padělek. Chcete-li chránit sebe, měli byste si koupit Virgin Star pouze na oficiálních stránkách. V opačném případě budete dostávat po splatnosti nebo krém, nebo padělání. Všimněte si, že na falešné krabici s gelem není kvalita tisku, složení a ukončení platnosti datum, registrační tabulky.

  Zda jsou analogy

  Navzdory tomu, že američtí specialisté vyvinuli řadu zajímavých doplňků, jehož účinek je zaměřen na zlepšení sexuálního života, ale určitě ztratit na Virgin Star. Aplikace krajním případě je stále vynikající prevencí nemocí močový systém, výhřez svalů pánevního dna.

  Kromě toho může být považován za zachránce pro ženy po porodu. Takže jediným řešením je dosud neexistuje žádné analogy gelu.

  Co říkají odborníci: Poloha gynekologové

  Kromě hodnocení studie zákazníků o výrobku, nezapomeňte si přečíst, co píšete o některých odborníků doplňků. Například jsme zjistili, doktorům, které jistě pomohou pochopit, co se Virgin Star rozvodu nebo pravdu.

  Výsledky vyšetření

  není nic řečeno o účinnosti prostředků Virgin Star, než holé obrázcích. Nabízíme Vám možnost vidět výsledky, založený na skutečných hodnocení od kupujících:

 • V 46% případů ženy se podařilo vyhnout výhřez svalů pánevního dna.
 • V 54% žen vyrovnat se s nepříjemnými příznaky způsobené menopauzou.
 • 98% zvýšení sexuální touhy a zvýšení libida.
 • 80% smetany Virgin Star dodaných dámy od nepříjemných pocitů během a po milování:. Pálení a svědění uslintanou zvuky a tak dále
 • 90% žen se podařilo dosáhnout více živý orgasmus a podnítit sexuální touhu u partnera (kvůli těsnosti vagíny). Nicméně, mnoho žen si všiml, že tuk začal vyrábět ve větším množství, které významně zlepšily kvalitu sexuálního života. Asi 20% žen přestal používat svůj obvyklý mazivo.

reálný zákazník

Nyní víte, co je lék na vagina utahování – gelové mazivo s názvem hvězda Virgin. Znovu připomenout, že pro maximální účinností od léčby, je třeba vykonávat a trénovat intimní svaly Kegel techniky. Není nutné použít veškeré vybavení. I s malým úsilím brzy všimnete výsledek.

Virgin Star gel: negativní recenze a real

Každá žena chce být krásná a sebejistá. Na rozdíl od většiny dam však takové intimní problémy, jako je postavení svalů pánevního dna, to není obvyklé, aby diskutovali pod širým nebem. Ale říct to je nutností. Navíc, tam je nástroj, který je schopen řešit problém volné pochvy je Virgin gel hvězda. Podle hodnocení zákazníků, tento doplněk pomáhá nejen k posílení intimní svaly ženy, ale také k úlevě od stresové inkontinence, zabránit výhřez dělohy a stěny vagíny, stejně jako k návratu sexuální život Paint.

gynekologická onemocnění, operace, těhotenství a porod, přírodní věk – související ZMĚNY- všechny tyto faktory mohou nakonec vést k nepohodlí při pohlavním styku. V závažných případech, problém je umocněn vznikem tahání bolesti v oblasti břicha, dolní části zad. Důvodem nepříjemné jevy je změna polohy pánevních orgánů a oslabení svalové tkáně. V počáteční fázi odchylek pomoci se může žena s konzervativními metodami (použití speciálních přípravků, gymnastika pro intimní svaly). Může-li k významným změnám vyžadovat chirurgický zákrok. Čím dřív bude odpovídajícím způsobem aplikována, tím více žen šance na úplné uzdravení a návrat z tónu vaginálních svalů.

Indikace pro použití “virgin Old”

Hlavní prostředky použité pro prevenci a léčbu, jsou krémy, gely, různé druhy lubrikanty a stimulaci svalů. Dnes, obzvláště populární přírodní přípravky. Mezi nimi gel Virgin Star. Negativní recenzí tohoto nástroje, tam je málo, protože nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

„Stará panna“ stimuluje nejen intimní svaly, ale také pomáhá zvýšit ženské libido. Použití mazivo doporučuje:

 • když výhřez pánevních orgánů;
 • po porodu a těžkém těhotenství;
 • na pozadí různých sexuální poruchy a snížení ženského libida;
 • časté zánětlivé procesy urinogenital sféry.

Princip gelu Virgin Star, podle lékařů, je jednoduchý: nástroj, jak se na sliznicích, způsobí okamžité kontrakci poševních svalů, které při pravidelném používání napomáhá k jejich posílení a vytažením. Kromě zřejmých výhod maziva je jeho přirozenost – v „Staré panny“ pouze přírodních složek, které nezpůsobují závislost. Výsledkem je, že poté, co samozřejmě využití pro intimní hygienu jsou spokojeni nejen s něžné pohlaví, ale jejich poloviny

To je zajímavé:. Furosemid nebo furosemid – co je lepší si vybrat? Instrukce a recenze

Výsledky nanášení maziva

Ti, kteří používají nástroj velmi zřídka opustit negativní recenze. Gel Virgin Star většina dívek podařilo skutečně dosáhnout dobrých výsledků. Dámy různých věkových skupin Poznámka:

 • snížení bolesti v břiše;
 • schopnost kontrolovat práci intimních svalů;
 • včasná prevence onemocnění malé pánve orgánů;
 • posílení sexuální přitažlivost k partnerovi;
 • ochrana před infekcí močových cest.

Kromě toho, po běhu aplikace gelu k ženám nabízí možnost zažít během pohlavního styku, větší sexuální potěšení. S tímto maziva budou moci zapomenout na podráždění, který přináší dámy tolik nepohodlí. Doplněk je velmi viskózní, můžete se starat o to, co bude okamžitě vynoří po aplikaci. Doslova po prvních týdnech léčby, se gynekologové uvést změny v jeho pacientů: stěny vagíny postupně obnovit pevnost a pružnost.

Existuje jiný pohled. Některé dívky a nechtějí slyšet o tomto nástroji, se domnívá, že všechny pozitivní recenze, rozvod, a gel Virgin Star je údajně reklama. Proč ženy nabyl dojmu, že tento prostředek není snadná odpověď. Ale je možné, že zákazníci nejsou štěstí a oni stáli padělek, ne originální výrobek. Použití kovaného maziva může vést k nežádoucím důsledkům, tak kupní gel „virgin starý“ je třeba brát vážně.

Kde prodávají a kolik to stálo

Je zajímavé, že v lékárnách a kosmetických obchodů, které mají být nalezeny. Buy mazadlo pouze na internetu. Navzdory mnoha prodejen, s řadou Virgin Star, uvádění nejlepší od oficiálního výrobce. To je jediný způsob, jak se chránit před utrácení peněz za padělek. Kromě nákupu výrobků přímo od výrobce ušetří finance – není nutné platit za zprostředkovatelské obchodní služby

.

Způsob nanášení maziva pro intimní svaly

Základní metodou za použití gelu je terapeutický postup nejen užitečné, ale také příjemné. Jak již bylo zmíněno, návykové doplněk je. V převažující množství případů, přírodní složky maziva nevyvolávají alergické reakce. Hodnocení zákazníků na gel Virgin Star naznačují, že po aplikaci nebyli starosti bez svědění, žádné hořící, bez vyrážky. Naopak, byly první výsledky po několika ošetření viditelná a podněcovat ženy k dalšímu využití.

„Staré panenský“ je aplikován pouze na vnější labia a vaginální sliznice. Není třeba smýt krém nebo opláchněte tělo po něm. Pokud bychom se obrátit na recenze a návod k použití gelu, Virgin Star, který popisuje přesný sled činností, se můžeme dozvědět o jednoduchý okruh použití:

 1. Po postupů sprchové a hygienické používat trochu krému na externích orgánů a sliznice pochvy.
 2. Není třeba třít gel se rychle a efektivně absorbovány v tkáni, vstupuje do krevního řečiště a začne pracovat okamžitě.
 3. pravidelně Opakujte tento postup, aniž by chybět ani jediný den. Takže můžete dosáhnout maximálních výsledků. Pokud to není možné, aby pravidelně gel aplikovat, interval mezi aplikacemi by neměla přesáhnout 4 dny.
 4. Minimální průtok aplikaci gelu je 30 dní.

, který používá krém-gel

Trvání léčby stimulující maziva je do značné míry závislá na několika faktorech, zejména:

 • věk ženy;
 • stupeň prověšení vaginální svaly;
 • počet narozených dětí a závažnosti jejich výskytu;
 • infekční zánětlivá onemocnění urogenitální.

nezdravé poloha vnitřních ženských orgánů – tento jev je poměrně běžná dámy. S vypětím vůle ke kontrole intimních svalů není tak snadné, ale opustit stát bez jakékoliv pozornosti vůbec.

Mimochodem, můžete použít mazivo jako mladé dámy a dospělé středního věku ženy – nejsou stanovena žádná omezení. Podle lékařů, gel Virgin Star 2017 produkce může být použita i pro dospívající dívky. Údajně, mazivo se nanáší pouze na vnější části tělesa, a to je dostatečné, aby se snížil nepříjemný pocit na první menstruace.

Pokud si myslíte, recenze o gelové mazivo Virgin Star, ne všichni to se používá ke stimulaci intimních svaly. Některé dívky pomocí nástroje jako stimulační maziva. Říká se, že složení jim opravdu dělá násilné touhy a pomáhá dodávat spoustu příjemných pocitů partnerovi, jakož i prodloužení doby styku.

Po první aplikaci, mnohé ženy začnou cítit mnohem lépe. Postupem času, bude vaginální stěny stát, a zvýší citlivost pohlavních orgánů, které vám umožní získat silnější potěšení během intimity. Použijte „panenské staré“ a svobodné ženy. Dokonce i když není konstantní sexuální partner, neznamená to, že to může zanedbávat své vlastní zdraví!

Hodnocení zákazníků

Mnozí říkají, že po prvním týdnu pravidelných aplikací lubrikantu, kůže stydkých pysků se stává lehčí a měkčí. O tuto výhodu gelu většina žen zjistit náhodou. „Panenský Staré“ zvyšuje elasticitu tkání, ale je vaginální svaly pevný jako kámen.

V jejich zpětnou vazbu o gel Virgin Star skuteční zákazníci sdílet své osobní zkušenosti a dojmy. Pozitivní zpětná vazba by měla být lehká konzistence a jemné vůně nenápadné. Na rozdíl od mnoha maziv, tento produkt nezanechává olejové skvrny na oblečení a prádlo. Spotřebované „panenský Staré“ střídmě:. Pro jedno použití, je obvykle dostačující část gelu o velikosti malého hrášku

Po použití kurzu maziva některé ženy šťastné přiznat, že nakonec rozhodl problém, který oni byli schopni získat skutečné potěšení ze sexu – vaginální suchost a nedostatek mazání při excitaci. Většina lékáren maziv a léčiv určených k boji proti němu, psát negativní hodnocení. Gel Virgin Star, na rozdíl od rychle obnoví normální mikroflóru a hydratuje vaginální sliznici.

Proto toto mazivo může skutečně být považován za účinný prostředek pro prevenci chorob vnitřních pohlavních orgánů u žen. Vliv doplňku téměř okamžitě: všichni, kteří používali krém, cítil účinek během prvních deseti minut po aplikaci.

Jaká část: tajemství účinnosti

Tento vzorec je založen na složkách, které mohou snížit a posílení svalů. Ve větší míře požadovaného účinku je dosaženo díky přítomnosti v ximenia American. Nativní extrakt této rostliny rostoucí na území tropického pásu, má kyselosti a svíravý akci, která je zvláště užitečná pro kontrakční vaginální tkáně a svalů. Na bělení vlastnosti ximenia vyjadřovat a skutečné hodnocení. Gel Virgin Star opravdu zesvětluje pokožku v oblasti třísel, obnovuje tonus a zlepšuje průtok krve do pohlavních orgánů.

Kromě ximenia, v kompozici maziva „panenský Staré“ našla své místo kofeinu a změkčení tekutina, která zajišťuje, že normální úroveň vlhkosti pochvy a pomáhá udržovat svaly v tahu. Kofein rovněž zvyšuje krevní oběh v pánevních orgánů.

Je možné dosáhnout efektu bez speciálních cvičení

Na první pohled se zdá, naprosto nemožné a nereálné, že nějaký druh krému gelu pomáhá obnovit tón intimní svalů. Mnoho žen zpočátku myslí, že gel Virgin Star rozvod, a zpětná vazba je jen marketingový trik. Ujistěte se, že zvrátit jim způsobuje efekt, který je dosaženo během několika aplikací.

Ale tady by měla být změněna. Na základě zpětné vazby od lékařů a spotřebitelů o gelu Virgin Star na bázi, žádné skutečné změny v těle ženy neslaví to, pokud nechcete věnovat dostatečnou pozornost komplexní vypracování svalů vagíny. Chcete-li očekávat, že mimořádné výsledky, ne dávat nejmenší úsilí, ale jen pravidelně používat tuk, za to nestojí. Je pravděpodobné, že dívky, které zasvěcený Panně gel é negativní recenze, spoléhají na plnění zázraků. Mazivo „virgin Old“ není pohádka, ale velmi účinný a jednoduchý způsob, jak upevnit účinek získaný z tréninku vaginální svaly.

V této souvislosti je třeba věnovat pár slov techniky pro posílení poševních svalů. Mnozí zřejmě usoudil, že hovoříme o kegels. Princip tohoto jednoduchého gymnastiky scvrkává na cyklické „komprese-relaxace“ intimní svaly. Chcete-li zjistit a cítí vaginální svaly, může každá žena, a to díky její dámy řídí proces močení. Výsledky použití této techniky je poměrně vysoká, ale mějte na paměti, že Kegel cvičení pomoc není pro každého.

Řádné školení intimních svalů Virgin Star

Mimořádně důležitý bod: neplatné denní a prodloužené cvičení vaginálních svalů. O pět minut každý den bude stačit. Máte-li dodržovat doporučení pro cvičení, bude dobrý tón pochvy moci dosáhnout po několika měsících. Vedle nejpopulárnější verzí výcviku intimních svalů, které jsou založeny na technice Kegel:

 1. Komprese a uvolnění pochvy. Chcete-li získat kontrolu nad požadovanou svalové skupiny, a to poprvé, můžete se pokusit provést cvičení v procesu uspokojování přirozených potřeb. Je nutné přerušit močení a obecný popis, zaměření na své vlastní pocity. Je důležité cítit, co svaly jsou používány pro toto. Zpočátku provést tři sady 10 kontrakcí.
 2. Ujistěte se, že tón nebo, naopak, laxnost intimních svalů, prst zavádí do pochvy. Cvičení může být v jakékoliv pohodlné poloze. Měli byste se pokusit zpřísnit svaly a udržet je v této pozici po dobu 10-15 sekund. Mezi každým stlačení by měla být 10 sekund relaxace.

, kteří nechtějí používat „starý panenský“

Doklad o neškodnosti a univerzálnosti prostředků je ruční od výrobce a mnoho zákazníků názory na gelu Virgin Star. s fotkou v originálním balení je uspokojit každou ženu, kteří by chtěli koupit skutečný lubrikant, a ne vyhazovat peníze pro padělaných výrobků. Použití nestandardní nebo padělané části mohou mít nepříznivý vliv na zdraví ženského urogenitálního systému. Základem tohoto gelu je „Stará panna“ je patentovaná formule, která umožňuje aplikovat lék bez doporučení lékaře.

Je-li podráždění na přirození ženy nebo partnera, nelze použít krém, gel Virgin Star. Podle názorů může zhoršit stav kůže. Upustit od používání doplňku a dobu menstruace.

Výrobci upozornil kupujících k možnosti negativních důsledků po nanesení maziva v případě individuální nesnášenlivosti. Ale v případě, že tělo normálně reaguje na složky doplňku a po prvním použití, nic strašného se stalo, že je bezpečné pokračovat v takové příjemné ošetření. Při pravidelném užívání gelu pánevních orgánů u žen brát normální poloze, vaginální svaly přicházejí v tónu. Použití Virgin Star je také povoleno pro preventivní účely.

Cream Virgin Star

Myslím, že to je nemožné, aby utáhnout svaly pochvy bez použití tohoto procesu úsilí? Inovativní krém-gel pro ženy Virgin Star popírá to! S ním snížení intimních svalů stane sama o sobě, bez nepohodlí a vedlejších účinků. Hlavní výhodou krému – přírodní složení na bázi rostlinných extraktů.
Základní vlastnosti: Virgin Star

 • stimuluje kontrakce pochvy, posiluje a zužuje jeho zdi;
 • způsobuje vaginální svalového tonu;
 • protizánětlivý účinek a normalizuje mikroflóru intimních zón.
 • zvyšuje orgasmu pocity při sexu;
 • eliminuje sucha z vaginální sliznice, může být použit jako lubrikant.

Zaregistrujte se a zanechat komentář.
trvá méně než 1 minutu.

Virgin Star použití ihned ve 2-směrech:
1. malovat před sexem jako mazivo pro zlepšení skluzu a hydratují intimní prostor. Gel vyrovnává s tímto úkolem. Si všiml, že vzrušení sexu, používat to silnější, snáze dosáhnout orgasmu. Partnerem efekt, taky.
2. aplikovat každý den přímo na stěnách pochvy s cílem zlepšit elasticitu svalů. Výsledek je patrný. Je nutné použít alespoň po dobu několika týdnů. Pro výsledek stabilní, by aplikační dávka měla být pravidelně opakovat. Je vhodné kombinovat použití produktu s konkrétní cvičení.
Podotýkám, že instrukce říkají aplikovat přípravek na 1 vždy po několika dnech, ale toto použití dal velmi špatné výsledky, tak jsem musel nastavit frekvenci aplikace. Žádné negativní reakce s tímto lékem nezpůsobí. Také si všiml, že gel má vliv na zesvětlení kůže v místě aplikace. Vejde ženy s hyperpigmentace, které vznikly po porodu. Trezoru produkt. Můžete použít bez obav z možného poškození.

Po narodila moje druhé dítě, můj manžel málem odmítl pít mít sex se mnou. Sex se stal nudný rituál jednou za měsíc. Musím přiznat, že pro mě, blízkost přestalo být příjemné: vaginální suchost, nedostatek příjemných pocitů, Nemluvím o orgasmu.
Cream Virgin Star objednal tajně od jejího manžela, se zeptat, jestli se bude cítit rozdíl. Přestože instrukce radí používat každých pár dní, udělal jsem to jednou denně. No pobochek Byl jsem poprvé bál ji používat, ale po setkání s krémem, zklidní: existuje spousta přírodních a velmi užitečných prvků.
Po několika dnech jsem měl pocit, že intimní svaly začaly vracet do tónu a mají touhu mít vyschlo.
Oblíbený radost. Ale nejen on! Poprvé za poslední rok jsem se cítil neskutečný požitek ze sexu. Mimochodem, všimněte si rozdílu ani můj gynekolog, ona také poznamenat, že vaginální stěny stále hladká, bez zánětu.
doporučit! Virgin Star mi dal zpět štěstí jejího orgasmu.

jsem začal používat krém po 7 měsících po porodu. Účinek gelu není rychlý, ale skutečná. Krém jsem použil 1 krát za 3 dny. Takže cena je, že je velmi ekonomický a trvá několik měsíců. Sám uvést skutečné tónování a posilování svalů vagíny. Navíc krém zesvětluje pokožku stydkých pysků a sucha. Výsledek potěšil nejen mě, ale i mého manžela. Všiml si, že účinek gelu během intimity.

Navrhnout použít krém v kombinaci s posilovnou, pak bude efekt rychlejší.
jsem byl schopen obnovit svalový tonus v době kratší než jeden měsíc, dělali cvičení a přes den používá gel. To nedává žádné nepohodlí, sliznice není zima, nemá žihadlo, je absorbována během několika minut, vůně neměl. Můžete bez obav před zahájením prací platit.
Téměř okamžitě jsem se cítil, jako by se napětí svalů pochvy, ale pak to jde pryč. Pokud použijete dva týdny v řadě svaly pružnější a silné, že vagina se zužuje, je snadné rozpoznat, jestli mít sex.

nadšení dát 4 body z 5. snížené skóre pro nepřístupnost.
Po porodu začala sexuální život po 1,5 měsících, byl jsem velký strach z toho, co je uvnitř nyní „kbelík.“ Proto tento doplněk objednal zatímco ještě těhotná.
vím, že podobné akce má hole, ale tlačit nechtěl jsem, vzal to v podobě gleje od důvěryhodného prodejce.
Gel je dobré, protože může být použit jako mazivo, z nichž ani jeden jsem se vysuší, naopak, je množství lubrikantu zvýšil.
Je to legrační (prostředky pro zúžení pochvy, stále pro bělení funkce konečníku vynalezl), ale zařízení splňuje uvedených parametrů. Vše funguje.

koupil sám PEEN po porodu. Nyní ještě více, než bylo plánováno. Kromě toho, co cítí jako vnitřní věci ještě hodně už všimli pozitivní změny v řešení hyperpigmentace v intimní oblasti. Zpočátku tento slib uživatelské hodnoty, které nejsou uvedeny, ale krém na sobě není ušetřen a oblast stydkých pysků není zapomenuta. Těhotenství a porod mě vedly k domněnce, že je to všechno velmi tmavá. S Virgina jsem měl jen několik měsíců získat normální pleti. Potíž ze bez krému, zejména bez zápachu, nezpůsobí nepohodlí. Budu pravidelně používat, aby se v dobré kondici.

I, jako je gel, na rozdíl od tamponů, gel nepotřebuje konstantním směru použití. Natolik, že 3-4 krát týdně, a pokud budete mít štěstí a častěji aplikovat na sliznice a malý tlak zevnitř.
Použití gel přímo před blízkosti, je vliv na úzký kontakt silnější. Zvláštní nepohodlí ne, když jsem poprvé pocítil mírné napětí, jako když jsem záměrně sevřít své vaginální svaly. Jste se na to zvyknout.
Gel je poměrně silný, ale snadno aplikovat, s málo vlevo na kůži. Myslím, že je absorbován až do konce. Pracuje jako mazivo a mazadla ve stejnou dobu.
vůně jako taková, gel není. Podobně jako všechny gely voní mírně silikon, latex, něco chemikálie, ale ostrosti a přetrvávání v chuti.
začíná působit po pouhých 20 minutách. Takže, když to přijde na to, že gel je získávat jeho maximální účinnost. Osobně jsem se konečně začal re-zkušenosti orgasmu a že vaginální po porodu byli s vážnými problémy, které ovlivnily vztah s manželem. Manžel je také šťastná, cítí se jako obří. Upřímně řečeno, holky, někdy i bolestivé, ale je to v pohodě!

V průběhu používání krém mi pomohl obnovit normální pružnost vaginální svaly. Problémy nastaly po operaci.
Krém jsem použil 1 krát za den v měsíci. 1 tuba je právě dostatečně pro toto období.
Při aplikaci, nástroj nezpůsobuje žádné potíže a nezpůsobuje sucha. Naopak, jsem si všiml, že krém podporuje normální intimní „vlhkost“.
Použít pokyny potřebnosti. Ujistěte se, že k provedení hygienické postupy.
Přípravek je gel a hustá, ale je distribuován normálně. Při nanášení trochu zima, ale tento pocit rychle zmizí.
Jeho úkoly v produktu vyrovnat.

Konstantní nemá žádný účinek, takže po 2 měsících opět vrátila se k němu. První kurz se konal po dobu 3 týdnů, byl použit velkoryse na kůži po večerní sprše. Její dosud dobře vysuší.
Nikdy předtím neměl používat takové nástroje, ale nyní chtějí něco zvláštního, čaj není dívka už. Domnívám se, že gel prostě vymyslel, ne pro dívky.
Bylo pro mě důležité obnovit vášeň v sexu, a to nejen muž byl v pohodě, ale já ano. S věkem se pokožka ztratila pružnost všude tam taky, takže gel je ideální pro vás.
Složení přírodní, bez chemikálií a trestné činnosti, takže můžete bez obav použít i pro ty, kteří trpí s citlivou pokožkou nebo jste v nedávné době navoskované.
Mimochodem, pokusil nasadit jen profilirovannye kůže, žádná reakce, to znamená žádné hrboly, neobjevil svědění. To je velké plus.
Gel lak na čistý tampon a vložit ji do pochvy, pak se pokusit velmi pomalu otáčet v kruhu, takže se gel dostane do vaginální stěny a na dně, což je důležité.
Výsledek není okamžitě přijít. Ale na konci týdne cítil znatelné napětí v excitaci, která tam předtím nebyl. Penis se cítí dobře, těsný. Tak šťastná!

Můj manžel a já jsme spokojeni s nákupem. Zpočátku jsem byl naštvaný, že můj manžel přinesl tento gel e-mail, ale rozhodl se zkusit to a to nebolí. Obecně platí, že zvláštní problémy z hlediska těsnosti vchodu, jsem si nevšiml. Jak se ukázalo jen mě, ale můj manžel chtěl „jako předtím“, tedy před 10 lety. Bylo to nepříjemné.
Nakonec, ona byla radost. Most interesting is that when applying the gel is not felt no heat, no burning, just like a gel lubricated, so a light chill, and after he passed. So my husband said, complete garbage.
But once started sex, it became clear that the gel works with the muscles and the vaginal walls. On the external surface of its effectiveness does not apply.
Especially narrow was the entrance, even the first frictions were seriously hampered. With each subsequent application of the effect became, in the end, after 3 weeks, the tube ended. Used like 10 times. Now it’s been 2 weeks and I began to feel that sensation subside, probably the effect lasts until the active substance remains in the muscles of the vagina.
I plan on ordering more this gel, now itself. Nothing offended at her husband, back to my sensitivity and bright orgasms. Put five.

Gel bought on the stock, first for pampering, my husband wanted to surprise you, but I found that the gel begins to act immediately.
That I was at first disappointed, for greater efficiency it was necessary to apply the gel for two to three weeks, at least 3 times a week. Decided to follow the instructions, do not throw away!
The gel is quite nasty, it smells like a gel with aloe and cucumber, not a supporter of herbal care, so personally, I like this smell on intimate place seemed strange. I honestly would not mind if the manufacturer has departed from the rule of absolute naturalness and added a drop of strawberry or chocolate flavoring. And so it turns out as something not very nice.
Gel much skin, even the labia, if they fall a drop of the skin inside the muscles are compressed slightly during application of the gel. It is then, after about 2-3 hours the fun begins. The feeling that you really want to pee and have to endure.
First quality sex on the background of the use occurred 2 weeks after starting use. Had to use a lubrication, as the entrance was very narrow, to the pain. Cool, of course, put five.

All natural and safe. My husband and I are very happy, but the more I, as before, and sex is not wanted due to the fact that almost nothing felt. And all generations. Plus the hormones acted up. And gel perfectly tightens the vagina.
I think he has a slightly stimulating effect, as long as the gel is put not sickly so excited, but this is quite natural, as massage when applying must be active.
In order to apply the gel on all the walls of the vagina have to use a special stick of plastic that was left in me after the treatment of thrush. Fingers to do it is not very convenient, and dangerous. Since I wear long nails and the damage can not calculate the force and scratch the delicate mucous membrane.
Most importantly, the gel is very neutral in terms of PH, it does not dry the vaginal walls, so no change in terms of slip not noticed. The smell of the gel specific, not very pleasant, but negative I noticed.
Of the minuses: the gel comes in a tube with twist-off lid. When gel is not enough to Unscrew the lid with one hand, which is not very convenient. In the rest of the gel satisfied, began to experience vivid sensations, as before, to carp especially there is nothing.

A year ago I was laughing at those who buys sticks from aliexpress for instant narrowing of the vagina.
Now the very buy the gel, but it is not gel, it is wonderful, see below.
Important! I do not advise to close my opinion and escape to Ali for cheap substitutes, they can burn the delicate mucus membrane of “your girls”.
Old virgin (Virgin Star) is presented in an elegant, beautiful package of pearl color, with a handy lid latch.
The manufacturer claims that it can be used as a lubricant before making love..
This means the effect on the pelvic floor muscles making them stronger and stronger.
A discreet idea to buy this kind of money pushed me when I give birth. I thought after giving birth the woman, of course I’m sorry for the expression, there will be a “bucket”, but the reality is almost the same, but the muscle was badly damaged.
In order to regain erogenous sensitivity was acquired such that the gel Virgin Star.
The price of a humane, consumption minimal.
I ordered directly from the supplier, as I have said above in order not to run the burns of the mucous membranes.
I liked that the manufacturer recommends this product together with exercises, I’m always scared mountains of gold, like, lie on the couch and lose weight, it does not happen!
Feel free to put 9 points out of 10, took a star off for the fact that I do not like to cooperate with online shops, I find it easier came — saw — bought.

This is interesting:Candles Voltaren: effectiveness for prostatitis, instructions for use, the composition

After the birth I felt that the vaginal muscles are too stretched. My husband also noticed, sex has ceased to be fun, I did gymnastics, but the effect was minimal.
Another thing Virgin Star. With no need of effort, no need to take the time to exercise, and it helps significantly during the month.
Use it two times a week, the cream is not too thick, so it takes a little time, I managed to stretch one tube for almost a month.
Apply the cream after a shower to dried skin, inside and out. Another good idea to stretch the internal muscles to speed up the process, but not necessarily.
No discomfort from the cream was not, it does not sting, does not give Allergy. And it absorbs quickly, so don’t feel on the body. The course of treatment — a month, I got 25 days, but by this time the muscle came in the norm, become elastic as before. That is, I didn’t check, but the feeling has returned to the state before the birth. My husband said that I feel like I didn’t give birth)
It turns out that for 2 months of gym I have been less than 25 days with cream and absolutely did not make any effort in this. An additional advantage is that the herbs in the cream protect from fungus and inflammation.

Sign up to leave a review.
It takes less than 1 minute.

Cream Virgin Star for the contraction of the muscles of the vagina

Gel Virgin Star — a means of providing a regenerating, toning, rejuvenating effect on the muscles of the vagina. High efficacy confirmed by numerous reviews of users and doctors. On the official website of the manufacturer can be read reliable information — the divorce or not. To buy a vehicle through the Internet is easier and cheaper than in the pharmacy.

Virgin Star — a means of returning women’s health

Cream Virgin Star is a means of stimulating the reduction of intimate muscles. Thanks to the natural active substances in the gel composition of virgin Old manages to regain the natural muscle tone of the vaginal walls, increasing their elasticity. In the result of regular use, you can narrow the lumen of the vagina, strengthen, and prolong women’s health.

Go to provider website

Customer reviews about Virgin Star

On various Internet resources that one can read a lot of both positive and negative feedback about the gel Virgin Star. The lack of results from the use of, as a rule, due to failure to comply with recommendations for use. About these and other intricacies in detail write on the discussion forums. Real customer reviews are available on the official website of the manufacturer.

I have two children. With age noticed changes in the sensitivity of intimate muscles. From a friend heard about a treatment that restores tone, increases sensations during sexual intercourse. Decided to try it. Ordered cream Virgin Star on the official website with a nice discount and prompt delivery. Satisfied. After 2 weeks felt a decrease in the volume of the vagina by reducing the intrinsic muscles. Intimate life with her husband began to play with new colors. Be sure to complete the full course.

Nina, 37 years old, Omsk.

After the first birth, the restoration of the intimacy occurred after 2 months. After the second — the quality of sex has changed for the worse. I was doing special exercises to strengthen the muscles of the vagina, and then found out about the supplement’s Virgin Star. Try surprised quick results. The walls of the vagina become as before the birth. Improved sensitivity and a fully recovered tone. Sexual feelings become much stronger. It’s not a divorce! I’m happy and my husband too! Try it and you will not regret!

Daria, 27 years old Saint-Petersburg.

On the miracle supplement learned from a gynecologist. She suggested to me where to buy the cream. Ordered on the official website, as in conventional pharmacies not find. After a month of regular use I was surprised with the result. Almost fully recovered tone, I feel like a young girl. Virgin Old helped to fully enjoy sex. Recommend to all women! The more the price does not exceed the cost of high-quality cosmetic jars cream.

Galina, 42 years old, Moscow.

Reviews of gynecologists about virgin Old

The effectiveness of virgin Old can be judged by actual doctors who explain the principle of operation of the gel from a scientific point of view. The secret lies in intelligently chosen, a unique composition, which helps to activate the body’s own resources.

Cream virgin Old — a great alternative to conservative treatment of insolvency of the vaginal walls. Prescribed to women in the recovery period after gynecological surgery, pregnant women in the later stages (at the absolute absence of contraindications) for the normalization of tone of vaginal muscles after childbirth and in other clinical cases. The composition has antibacterial, antifungal effect. Before using consult the gynecologist and after a medical examination, feel free to use the gel!

Anna Golikova, a gynecologist. Experience – 10 years.

Star Virgin gel is an effective and safe tool that helps you to achieve real results in the restoration of elasticity of the vaginal walls and reduction of their lumen. When applying the composition does not enter the bloodstream, does not supply the body with hormones for the uterine contractions. Active ingredients act gently on the muscles, improving muscle fibers, hydrate the mucosal surface, restore its integrity. I treat patients who read reviews Malysheva and other professionals in various forums devoted to women’s health. I confirm that the supplement really works and is safe composition.

Alena Ipatova, specialist in vaginoplasty. Experience – 15 years.

Virgin Star — truth or not

Gel Virgin Star many believe in divorce, so different online resources, dissatisfied with the quality of the product users write negative reviews. The fact that the negative impression of the product occurs when the inadequacy of the claimed effect. This is only possible in the case of acquisition fakes. In order to avoid misunderstandings should purchase products on the official website.

The cream acts in two directions:

 • moisturizes, has antibacterial, antifungal effect, has a protective function externally;
 • being absorbed through the skin and mucous membranes, stimulates the contraction of the muscles of the perineum, pelvic floor, contributes to increase their elasticity, elasticity.

Virgin Old — unique agent on a natural basis, which gives a real result. The effectiveness is confirmed not only by the feelings of the women who used the supplement, but the findings after pelvic exams. As confirmed by numerous reviews, a noticeable improvement is felt after a few applications or after completing a full course (in the presence of pathological changes in the vagina).

Price and where to buy Virgin Star

Gel Virgin Star is not for sale in retail outlets and pharmacies, a reliable option to purchase the original — order on the official website. Only genuine products meet all quality standards, is certified and is completely safe for the health of the female body. In the follow-up period the buyer offers a special price — ….

Cream virgin Old, in addition to the official website of the manufacturer, you can buy in specialized online shop. However, one should be very careful and place your order only through the official representatives of the manufacturer who have the appropriate permission to distribute.

Gel Old virgin unique in its composition and pharmacological properties. Among analogs having similar therapeutic effects, there are pharmaceuticals, such as:

Some of them can be purchased in retail pharmacies. Virgin Old different complex effects, absolute security, as it has a natural composition and contains no hormonal substances.

Instructions for use of virgin Old

Gel virgin Older without prescription, but requires compliance with the instructions for use for maximum effect.

Before applying you must take a shower, carefully washing the external genitals with running water without the use of harsh products. A small amount of cream-gel Virgin Star (a drop the size of a pea) should squeeze out of the tube. According to the instructions for use, using a special applicator rubbing movements, the gel should be applied to small, large labia and around the entrance to the vagina.

To achieve quick results, it is recommended after treatment to perform several contractions of the perineal region. Charging for intimate muscles accelerates the process of recovery of tone by improving blood circulation in this zone.

You can use the tool not more than 1 time in 3-4 days. Kurz trvá jeden měsíc. There is another way of using the cream as lubricant — lubricant. In this case, to apply the composition it is necessary a quarter of an hour before intercourse. As confirmed by numerous reviews — it really works!

Kontraindikace

Cream to restore the elasticity of intimate muscles Virgin Star has a unique formula composition. It can be used to return the volume of the vagina, getting rid of unpleasant sensations and sounds during intercourse. The tool differs in the absence of contraindications, however, there is the risk of individual intolerance of some components.

The composition and action of the virgin Old

The uniqueness of the supplement is its complex effects on the female genital organs. Gel virgin Old consists of the following components of plant origin:

 1. Essential oil of chamomile is a natural disinfectant, relieves irritation, promotes tissue regeneration, moisturizes and prevents dryness;
 2. Extract American ximenia — has a decongestant, antifungal activity, has a tightening effect on the vaginal walls;
 3. Oil marigold flowers — improves the elasticity and contraction of muscles, improves skin tone, allows you to get maximum pleasure from physical contact, natural lubricants;
 4. Ylang – ylang — helps to restore the integrity of the skin, accelerates the healing process;
 5. Rose oil is a natural antiseptic, eliminates the discomfort (burning, pain, vaginal dryness);
 6. Patchouli, lavender — anti-inflammatory agent, is effective for the prevention of vaginal candidiasis.

a supplement for women and safe works on the muscles of the pelvic floor, perineum, contributing to their reduction. The cream does not contain hormonal substances, leading to uterine contractions. According to reviews, many women use the facility before the birth and after, which helps to reduce rehabilitation period.

The application of the gel lubricant the whole course guarantee the achievement of a tangible and stable result.

Other methods of recovery of the vaginal muscles

With prolapse of the vaginal walls, prolapse of the pelvic floor muscles associated with past clans and injuries shown in the main surgery. Common procedures are:

 • vaginoplasty;
 • plastic sex (large, small) lips;
 • plastic clitoris.

Virgin Old — a worthy alternative to surgical procedures. Advantages compared to other methods:

 1. Ease of use;
 2. No need in preliminary preparation, the introduction of anesthesia (mandatory operation);
 3. The ability to use them without prescription, as the prevention of gynecological disorders (normalization of the vaginal flora).

Lubricant eliminates painful sensations during sexual intercourse-related dryness, eliminates laxity of the vaginal walls.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...