Viatonica - jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí
Zprávy

Viatonica – jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

, Málokdo vydrží dívat na nohy pokryté křečovými žilami. Muset něco udělat! Bolí nohy, oteklé a velmi ošklivý vzhled. Řešením tohoto problému je snadno nalézt na internetu. Zde na prodej je plná masti a krémy slibují zbavit křečových žil jednou provždy. Jedním z takových nástrojů je nazýván „via tonikem“.

Krém na nohy z varixů Viatonica

„Viatonica“ je krém z křečových žil, které je určeno pro úplné

vyléčení tohoto onemocnění. Uvedené účinky:

 • Odstraňuje příčiny křečových žil. (Co to je – neuvedeno)
 • Zmírňuje bolesti nohou a otok.
 • Snižuje žilní mesh.

Předpokládá se, že obyvatelé asijské části Evropy nikdy trpí křečovými žilami, protože používají místních bylin. Výrobci „Viatonica“ shromáždil tyto rostliny a vytvořit kosmetiky pro nohy, pravděpodobně se zbavit křečových žil dolních končetin po dobu 3 týdnů.

Výhody fondů:

 • zmírňuje křečové žíly plný;
 • rychlý nástup účinku;
 • neobsahuje antibiotika (zvláštní výhodu, protože antibakteriální léky nikdy určena pro křečové žíly);
 • ošetření bez skalpelu;
 • nízká cena.

z tekutých krystalů vzorec z rostlin rychle odstraňuje symptomy křečové žíly, zbavuje osobu z křeče, snižuje otoky, zabraňuje tvorbě krevních sraženin.

Návod k používání Viatonica

Cream „Viatonica“ je aplikován na problémových oblastech nohou, kde máte křečové žíly. To by mělo být provedeno 2 krát denně. První výsledky uvidíte, během prvního týdne. Křečové žíly po celém za 2 týdny.

Složení Viatonica

V „pomocí krémové“ obsahuje unikátní komplex Plantafluid BC, který se skládá z 25 rostlinných extraktů. Hlavním účinkem je realizován vzhledem k rutině, která je součástí jejich složení. Rutin se na žíly není ovlivněn. Ale jeho derivát – Troxerutin – snižuje svorachivanie krev a zlepšuje stav kapilár

.

Tyto informace poskytuje mnoho k zamyšlení. Tak se chci zeptat na producenty:

1. Pokud potřebujeme Troxerutin, co navrhujete, které mají být ošetřeny rutinu? Skutečnost, že je získána synteticky Troxerutin to naznačuje, že rutin ukáže být stejně užitečné pro plavidla.

2. Co křečové žíly? Je skvělé, že rutin nebo Troxerutin zlepšuje stav kapilár a nižším krevním svorachivanie. Ale kde je slíbil odstranění příčin křečových žil

a úplné vyléčení nemoci?

3. Pokud jsou všechny inovace a jedinečnost krému „Viatonica“ se scvrkává na skutečnost, že obsahuje rutin nebo Troxerutin proč to stojí …? Vzhledem k tomu, v každém drogerie smetanové Troxerutin lze pořídit za 50 rublů!

Složky komplexu Plantafluid BC, které jsou zdrojem rutinu:

 • Sagan-dayli;
 • beljanski Highlander;
 • červený palmový olej;
 • jírovce;
 • mongolský rehaklinik;
 • řeznický koště;
 • vosk hrozny;
 • vrby extrakt.

Co mohu říci o tomto složení? Nic, protože koncentrace látek není znám. Avšak za předpokladu, že jsou dostatečné, očekává se, střední venotonic účinek extraktu z kaštanu, stejně jako analgetikum a protidestičková (antitrombotického účinku) vzhledem k extraktu z vrbové

kůry.

Názor lékaře Viatonica

Cream „Viatonica“ nepůsobí, jak je popsáno v reklamě. Co je možné získat z využívání fondů skutečný efekt? Bude to víc než mírné. V nejlepším případě budete mít:

 • krátkodobé snížení příznaků křečových žil;
 • snížení otoku tkání v konci dne;
 • snížení bolesti.

Kosmetické krémy obvykle se vyvíjí rychle, ale účinek je více než mírné. Mnoho pacientů si všimnout úplnou absenci pozitivních výsledků léčby. Ostatní dostávají symptomatický účinek. Avšak ani „Viatonica“, nebo jakýkoliv jiný lokální akce, včetně léků z lékárny, nemá vliv na tok křečových žil a jeho rychlost progrese. A čím víc nejsou schopny vést k regresi klinických projevů a odstraňte žilní ok.

Ne všechny informace na oficiálních stránkách „Viatonica“ To je pravda. Některé informace nesprávné. Například:

1. Komplikace křečových žilách dolních končetin se může stát hemoroidy, křečové žíly v oblasti pánve a jícnu. To není pravda. Je-li osoba je geneticky náchylní k křečové žíly, následuje křečových žilách dolních končetin opravdu může dojít k hemoroidy. Ale to

neznamená, že pokud si dát nějaký krém na nohy, bude to zabránit rozšíření cév v jiných částech těla. A křečové žíly jícnu v seznamu vůbec přitažené za vlasy. Není to tolik nezávislá onemocnění jako komplikace onemocnění jater (např. Cirhóza).

2. „Viatonica“ odstraňuje příčiny křečových žilách dolních končetin. Jak je to možné? Příčiny křečových žil dolních končetin je dědičnost, sedavý způsob práce, obezita, těhotenství. Který z těchto důvodů může odstranit kosmetickým krémem? Opravit své geny? Aby se o změně povolání? Snížení tělesné hmotnosti? Ukončit těhotenství?

3. „Viatonica“ může zcela vyléčit křečové žíly po dobu 3 týdnů, protože to je jediná alternativa k chirurgickému zákroku. Ve skutečnosti žádný kosmetický krém nebo drog místní akce nemůže být alternativou i užívání pilulek, nemluvě o operaci. Lék křečových žil je zcela nemožné a s pomocí chirurgického zákroku. Vše, co lze provést chirurg odstranit křečové žíly. Ale to není zárukou, že nemoc nepovede k rozšíření jiných cévách dolních končetin v nadcházejících letech.

Cena Viatonica

“via Tonic” je …. To nafouknuté ceny. Typicky, léky v lékárně pro léčbu křečových žil stejného objemu (50 ml) jsou levnější. Například Troxerutin (40 g) domácí produkce s koncentrací účinné látky 2% nákladů pouze 50-60 rublů.

Přibližně stejné ceny jsou kosmetické krémy z křečové žíly, která je plná lékáren. Většina z nich jsou podobné svým složením k „přes tonikum“. Jejich cena málokdy dosáhne dokonce …. Důvodem je skutečnost, že většina výrobců kosmetických přípravků k symptomatické léčbě křečových žil neslibuje k úplnému vyléčení onemocnění po dobu 3 týdnů.

Kde koupit Viatonica?

„Viatonica“ lékárna nemůže koupit. Tento nástroj prodáván pouze na oficiálních internetových stránkách: viatonica-krém . Na jedné straně to vytváří určité problémy: Produkt je třeba objednat online a čekat na doručení. Na druhé straně, v podstatě eliminuje riziko běhu do padělek, což je výhoda. Pro objednání smetanu „Viatonica“ opustit své kontaktní údaje – psát je ve formě zpětné vazby. Promluvte s konzultantem a potvrzení objednávky.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...