StrongUp Gel na účinnost - skutečných názorech, jak na to - přísady
Potenciál

StrongUp Gel na účinnost – skutečných názorech, jak na to – přísady

Příčiny problémů v sexuálním Gingell StrongUp Gel. Proč je to potřeba? Složení gelu. Sázka na „hormonů štěstí“ .Does gel StrongUp Gel? Metoda aplikace. Hormony ve formě gelu? Přehled

Příčiny problémů v sexuálním životě

Při současném tempu života, dopravní zácpy, dostupnost volného porna, různých sexuálních partnerů a na podzim morálky, problémy v sexu chybí. Pokud dříve jeho dostupnost byla omezena více, teď, když spadl veškeré morálky -. Zvýšila, a důvody, proč se v posteli může dokonce milující lidi nestane problémy

Gel StrongUp Gel. Proč je to potřeba?

Je těžké myslet na jakékoliv jiné oblasti života, který může produkovat takový nespočet komplexů jako intimity. Zábavní průmysl, pocit „beat“, s potěšením hrát s touto tématikou, vytváření ještě více fobie: Co když jsem příliš krátká, příliš tenké nebo příliš měkká

Co když to všechno jde příliš rychle, příliš nudné, ale stále není tak cool jako ve filmech? A najednou se jí nelíbí, a všichni křičí a sténá -? Obratné hraní a nic víc ..

Pokud nemůže vzniknout brutální alpaky tyto otázky, v zásadě, že obyčejní smrtelníci jsou velmi náchylné k takovým obavám. Zvlášť pokud za nimi skutečný příběh o selhání na milostném přední straně.

Tak Internet bude vždy nadbytek zboží, slibuje, že naváže veškeré aspekty soukromého života. Řekněme, stačí umístit svou objednávku, a úspěch je zaručen: ženy budou do tebe blázen, ty šílené ženy a přátel bláznivé závistí. A výmluvně, konkrétní mysl, není to nutné – jen kapka štědrosti. Pokles velikosti ….

Pokud však i nadále používat mysl, pak je popis reklama začíná způsobit určité problémy. Například gel s názvem 100% přírodní a bezpečné . Ale ovlivňuje produkci hormonů – tj narušuje hormonální rovnováhu těla. Zda je možné a bezpečné podobný efekt?

Složení gelu. Sázka na „hormonů štěstí“.

Tak, tento gel slibuje zrychlit výrobu 4 hormony, které musí zlepšit pocity během pohlavního styku a orgasmu.

  • Serotonin. Onge „hormon

    Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

    radosti“ – častým hostem ve složení antidepresiv. Informace, které zvýšení serotoninu zpoždění ejakulace u mužů, to je pravda. Ke zvýšení množství serotoninu v těle pomocí fyzické cvičení, procházky v slunečného počasí a jíst sóju a mléčné výrobky, ryby a ořechy. To vám dá mnohem lepší výsledky než Bing člen serotoninu.

  • Oxytocin. Produkovaný v hypotalamu (část mozku). Často nazýván „hormon lásky“, protože mnoho lidí spojuje oxytocin s citovou vazbu k blízkým. Snižuje úzkost, vytváří pocit uspokojení a něžné city. V lékařství se používá k vyvolání porodu, což způsobuje kontrakce dělohy.
  • dopamin. Pocit štěstí a euforie. Syntéza tohoto hormonu dochází v neuronech – speciální buňky nervového systému. Na manipulaci s dopaminu je postaven vliv doplněk s a alkoholu na organismus. Takže v

    případě, že gel se zvyšuje množství dopaminu, tedy osoba po použití nástroje by měla pocit, jako kdyby opilý nebo vysoké.

  • endorfiny. Další hormon štěstí, který je také produkován neurony v mozku. Chcete-li zvýšit úroveň endorfinů může být velmi cenově dostupné způsoby: poslech vaší oblíbené hudby nebo sportu, jíst čokoládu nebo sexu … A pak je logické se ptát: je poslouchat své oblíbené skladby nebo čokoládovou tyčinku před sexem poskytuje některé neuvěřitelné pocity?

Shrneme-li: Hlavní důraz je kladen na 4 hormon, který je zodpovědný za pocit štěstí, radosti a uspokojení. Oxytocinu a dopamin je „ženské“ hormony, které se stále více se vyvíjely v mozku žen a je nepravděpodobné, že dát lidem nový pocit při sexu.

Také stojí za zmínku, je nedostatek obvyklý pro takové produkty pohlavních hormonů – testosteronu a estrogenu. Takže celková kompozice je více jako snižující než stimulující gel.

Má gel StrongUp Gel?

Problém je v tom, že tento nástroj nemůže fungovat ani teoreticky. Oxytocin, dopamin, endorfiny – všechny tyto látky jsou vyráběny v

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

mozku. Nemluvě o péro endorfinu a oxytocinu a získat nezapomenutelný sex. Tyto látky je třeba „Push“ v mozku, nikoli penisu!

Kromě toho, samy o sobě, tyto hormony nezaručují výkonnost všech reklamních sliby. Tento hormon bomba by se člověk cítí „ukamenován“ – ale to nezaručuje jasný sex. Kromě toho, tento gel by bylo třeba k jídlu nebo vstřikování ve Vídni, a neměly by být lože do pohlavních orgánů.

Je v každém případě nepředstavuje doporučení, je to porušení hormonální pozadí těla nebezpečné a bude plná s nepředvídatelnými následky.

Metoda aplikace. Hormony ve formě gelu?

Tipy pro využívání fondů je konečně přesvědčen, že tento gel nefunguje:

Posuďte sami. Dva výhradně ženský hormon (zdánlivě potěšení obdržel oba účastníci). Ale gel se aplikuje na členu, a pak jen absorbován. A kde v tomto příběhu je místo pro kondomy? Nebo prodejci prostředky obhajovat pro nechráněný sex? Nechtěná těhotenství a pohlavně přenosných chorob. – jsou to maličkosti

Kromě toho, obchodníci jsou konečně pryč tématu blázen a dát místo tuku v popisu, řka: „Teď už vím, kde herci jsou tak velké Dicks!“ Em>

Co? No, já nevím, proč herce velkých kohoutů. Inzerovat gel orgasmus a živý

sex a pak velikost členů porno herci? Tento druh nesmyslů? ..

Souhrn StrongUp Gel

stimulující gel StrongUp Gel-100% rozvod. Cílem je, aby se „šťastné hormony“ v členu naprosto šílené. To nefunguje: Chcete-li zvýšit úroveň endorfinů a serotoninu, brát antidepresiva, dělat cvičení nebo jíst fazole. Tímto způsobem se hladina těchto hormonů, spíše než za použití krémy nebo gely. Tyto hormony mozek produkuje, není členem.

Polovina hormonů v gelu z velké části určen pro ženy. Ale jak tyto hormony se dostane do svého těla – je nejasný. Že většina dívek preferuje při sexu s antikoncepčními použití.

Na konci vidíme, že prodejci gel StrongUp Gel není ani schopen psát s největší pravděpodobností popis je nestydí věřit.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...