Smartwatch V8 - hodinky, negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky
Zprávy

Smartwatch V8 – hodinky, negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

Je to stojí za to utrácet peníze na Sony

inteligentní Watch 3? Zájem o tuto otázku každý potenciální kupec zařízení. Musel jste studovali recenze na příslušenství, ale informace v nich nebylo dost. V tomto případě doporučujeme přečíst naši recenzi a zjistit, jaké jsou „chytré hodinky“ od společnosti Sony.

Tento přehled se týká

prakticky vše o příslušenství. Dozvíte se o tom, co je dodáván s tímto zařízením. Seznámit s výskytem hodiny a učit se umístění ovládacích prvků (jednoduché tlačítka). Povinné popíšeme funkčnost příslušenství a částečně na aplikace třetích stran, které je možné nainstalovat.

Pokud uvažujete o koupi Smart hodinky třetí generace od společnosti Sony, přečtěte si všechny informace níže. V textu popíšeme více o výhodách a nevýhodách Sony inteligentní Watch 3 blíže než písemné zpětné vazby. Hodně zábavy při čtení!

Co přijde v soupravě?

V balení příslušenství najdete:

 1. přímo do hodinového modulu;
 2. Wireless band;
 3. Kabel s USB na microUSB;
 4. Dokumenty a manuální.
 5. OL>

  Watch se prodává v krásném průhledném boxu, takže se nestydí prezentovat jako dárek.

  Rozměry příslušenství, design, kontroly

  Design produktů společnosti Sony jsou velmi rozeznatelný. A četné komentáře ukazují, že vnější části přístroje od japonského výrobce opravdu vysoké kvality. Nicméně, mluvit konkrétně o Sony inteligentní Watch 3, ve vzhledu příslušenství není nic zvláštního. Na pozadí LG G Watch nebo Samsung Galaxy Gear čipové hodinky od Sony není vyniknout.

  V návrhu všeho najednou snadné a obtížné. Obtížné, protože každý uživatel má svůj vlastní vkus a někdo příslušenství jej rádi, druhý nikoliv. A jednoduše proto, aby bylo možno rozhodnout, zda se vám líbí design, stačí se podívat na celý den.

  V této chvíli inteligentní příslušenství od Sony je k dispozici ve třech barvách: černé, citronu a bílé. Volitelně si můžete zakoupit růžové pásmo samostatně.

  K dispozici je také varianta s kovovým páskem. Nicméně, jeho cena je příslušně vyšší. Je třeba poznamenat, že s hliníkovým páskem, Sony Inteligentní hodinky 3 vypadá mnohem pevnější a připomenout firemní styl společnosti. A hodnocení zákazníků tvrdí, že metal je vhodné hodinového modulu mnohem

  lepší.

  Standardní lano příslušenství z pogumovaného materiálu. Na zápěstí se cítí docela snesitelné, ale neutahujte je příliš těsný. Hodiny Modul lze snadno odstranit, což vám umožní pohodlně dobíjet zařízení.

  Hodiny modul v zadní je vyroben z oceli, zatímco přední povrch je pokryt ochranným sklem. Na pravé straně najdete tlačítko napájení příslušenství, a na zadní straně je konektor pro vstup microUSB. Nástavec má standardní krytí IP68, což zaručuje ji chrání před prachem a vlhkostí. S hodinami, můžete dokonce plavat (teoreticky), ale jejich zalévání není nezbytně nutné. Dost uzavřít zátku Sony inteligentní Watch 3, a zařízení může mít vliv na můj výkon. Číst recenze lidí, kteří se koupali s příslušenstvím, a budete rozumět.

  Velikost příslušenství 36х51х10 mm a

  váží pásek spolu s modulem asi 80 gramů. Rozměry modulu je poměrně velká, a pro některé lidi to může omezovat pohyblivost zápěstí, ale tady individuálně. Naopak, mnoho chválil hodiny za stejnou částku, a ne v průběhu používání zařízení pociťujete nepříjemné pocity. Abychom pochopili, v případě, že příslušenství je třeba jej nosit po dobu nejméně jednoho týdne.

  Displej Smartwatch V8

  Velikost obrazovky je 1,6 palce, a jeho rozlišení je 320 x 320 pixelů. Typ matice: TFT-LCD. Displej pod ochranným sklem a má oleofobní povlak.

  Navzdory tomu, že jsou obrazové body patrné, obrazovka je docela pěkné. To může být ve srovnání s displeji Nokia 5Smartwatch V8, který byl prakticky stejné rozlišení.

  Po analýze názory na displeji Sony inteligentní Watch 3, je třeba poznamenat, že je skvělé čtení. Písma jsou jasně viditelné, a v nouzi, můžete vždy přesunout své zápěstí blíže k očím. Zvláštní poděkování pro vývojáře pro oleofobní povlak – je to opravdu důležité, aby takové doplňky jako hodinky

  .

  Nicméně, pozorovací úhly displeje jsou zklamáním. TN jednoduchý-matrice při pohledu

  z rohů značně narušuje barvu nebo snižuje jas. Z tohoto důvodu je pohodlné číst hodiny informací je možné pouze pod pravým úhlem. Sony na rozdíl od jiných výrobců ani vybavit vyráběného si příslušenství AMOLED matric, což je významná výhoda. Stejný PenTile je mnohem výraznější v nízkém rozlišení, tedy uvažovat o hodiny mnohokrát snadněji než například na Samsung Galaxy Note 4.

  Sony Inteligentní hodinky 3 se může pochlubit jednou zajímavou vlastnost, která je často zmínil se o uživateli tím, že opustí poznámky o příslušenství. Hodinky mohou ponechat obrazovku vždy zapnuto. Je-li tato volba zapnuta, vypne podsvícení, ale čas a upozornění na pravidelném základě zobrazené na displeji, který umožňuje vzít v úvahu čas, nebo spočítat potřebné informace i v silném slunečním světle.

  Připojení hodiny a funkce

  Hodinky obsahuje modul NFC, která umožňuje připojit jakýkoli gadget běží na operačním systému Android, a také mají výše uvedené modul. Spárovat je třeba připojit příslušenství na zadní straně zařízení se systémem Android. Budete potřebovat aplikaci Android Wear, který lze stáhnout zdarma z Play trhu.

  Základní funkce příslušenství je rozdělena do dvou velkých částí:

  1. Zobrazit oznámení a další informace.
  2. Hlasové vytáčení.
  3. OL>

   Když Sony Inteligentní Watch 3 spojen s gadget,

   oznámení se ihned zobrazí na spárované zařízení. Pozitivní zpětné vazby od uživatelů naznačuje, že je to velmi pohodlné. A pro ty, kteří mají rádi bránit, je třeba poznamenat, že na zařízeních se systémem Android může uživatel vypnout oznámení, a oni již nebudou duplikovány. Navzdory tomu, že hodinky není vybaven reproduktorem tvoří příslušenství upozorní uživatele pomocí vibrací.

   Android Wear je dobrou ukázkou schopností hlasové vytáčení a vyhledávání Google. Nemůžete prostě říct ke zprávě nebo diktovat poznámky, ale také rychle najít něco na internetu nebo spustit konkrétní program pomocí hlasových příkazů. Například, říkat „poslech hudby“, spuštění aplikace, přehrávat hudbu a bude moci užívat své oblíbené skladby.

   V nastavení si můžete nastavit jas, vybrat jakou dobu dojde k vypnutí displeje a také najít další možnosti.

   Sony Inteligentní Watch 3 integraci s aplikací Google Fit. Hodiny vydělal kladné recenze i když, protože může být použit jako krokoměr. Výsledky jsou pohodlně zobrazí na displeji.

   Správa

   Ovládací hodiny intuitivní, takže budou rozumět i začínajícího uživatele. One touch na obrazovce se aktivuje to, double – začíná seznam příkazů dostupných. Chcete-li vypnout příslušenství, je nutné k pokrytí displej. Všechny příkazy vpřed / vzad emulován pohyby prstu doleva a doprava.

   aplikacím třetích stran pro hodinky

   Hlavní výhodou zařízení Android Wear je, že velké množství vývojářů a nadšenců vytvořit zajímavé programy pro platformu. V Android Wear Store najdete vše:

 • Čtečka;
 • themes
 • hry a užitečné aplikace a tak dále.

Během pracovní doby

Sony Inteligentní Watch 3 vyjímatelné baterie 420 mAh, takže čtení recenzí, nebo koupit příslušenství osobně, je možné konstatovat, že hodiny nepracují příliš dlouho. Používání zařízení mírně (čtení oznámení, pomocí navigace v menu, atd.), Budete vyprázdnit ji za jeden den na 80%. Pokud by se používání příslušenství aktivnější, dojdou úplně. Nicméně, tento nedostatek kompensiruet rychlé nabíjení: pro dobíjení vestavěné baterie během jedné hodiny

.

Závěr Smartwatch V8

strávil hodiny peníze si koupit příslušenství, dává možnost využívat trochu méně smartphone a vědí, jak počítat, kolik kroků jste si vzal. Funkčnost zařízení dále rozšiřovat přes četné aplikace třetích stran jsou k dispozici ke stažení v Android Wear Store: například, může být použit jako hodinky GPS Navigator. Před zakoupením povinné myslet, a zda je nutné je SONY Chytré hodinky 3. Přečtěte si názory uživatelů, kteří již pracovali s popsány v přehledu zařízení. Možná, že vám řekne o některé nuance v pracovních hodinách, které jsme zapomněli zmínit v tomto přehledu.

& nbsp;

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...