Slim Shape kalhoty na hubnutí - jak to funguje? Jaké jsou názory
Zprávy

Slim Shape kalhoty na hubnutí – jak to funguje? Jaké jsou názory

Upozornění: naleznete níže úplné přezkoumání tohoto nástroje, který ukazuje účinek a v důsledku použití, návodu k použití, vlastností a složení, skutečné hodnocení zákazníků a odborníků, indikace a kontraindikace, informace o tom, jak rozpoznat originál od padělku.

Chcete-li zadat objednávku nebo se poradit

Lýtkové hubnutí Slim Shape na první pohled vypadá jako sportovní těsný krátké kalhoty. Mají však významné rozdíly.

Shorts Slim Shape pro ženy jsou vyrobeny technologií Neotex v kontaktu s tělem, které zvyšují vnitřní teplo a přispívají k mnohočetným pocení. Přes vytvoření skleníkového efektu, kalhoty zůstávají

suché a nekazí oděvu, který je pokrývá.

P>

Indikace a kontraindikace nosí kalhoty Slim Shape:

Nošení tuto jedinečnou technologicky vyspělé oděv na spodní část trupu jsou uvedeny pro každého, kdo se chce zbavit kil je 4 krát rychlejší. Kalhoty správný údaj snížením pasu, obvod stehen a odstranění tuku z břicha. Poutavé pot je absorbován speciálními kartami, takže tkaniny Neoteks nenavlhnul.

zhubnout kalhoty jsou doporučuje nosit každý den – a to jak při výkonu sportovní cvičení, av procesu domácích záležitostí. Mohou jít na procházku, uklízet dům a jen sedět v přední části televizoru. Spánek v kalhotkách také k dispozici. Zatímco žena opěrky, inteligentní oblečení, pracuje na její krásu.

Kontraindikace k patě můstku hubnutí Slim Shape, kolik je nikdo. Ale lékaři varují před nimi denním a nočním provozem. Konstantní chůze v oblečení s skleníkového efektu je nebezpečné, protože:

 • ohřívá a stlačuje těla, a to ovlivňuje vnitřní orgány a mohou způsobit onemocnění gynekologické oblasti;
 • tlak na žíly se stává faktorem v rozvoji křečových žil;
 • pocení na kůži vytváří úrodné prostředí pro bakterie, které vede k kvasinkovou infekci a dermatologických onemocnění.
 • Takže zneužívání s nošením most pro hubnutí je za to nestojí.

S mírným opotřebením použití Slim Shape odstraňuje z těla nadbytečné tekutiny a škodlivé toxiny. V podkožní lipidové vrstvy zlepšuje průběh metabolických procesů a urychluje průtok krve. V důsledku toho, že pleť vypadá hladká a tónovaný a zbavit se celulitidy.

Vlastnosti kalhoty pro hubnutí:

 • Můžete zhubnout Slim Shape 4krát rychleji.

 • Zvyšuje efektivitu vzdělávání.
 • Zvyšuje tělesnou teplotu.
 • Upravte křivky -. Stehna, břicho a pas
 • spalování tuků a potom se odstraní přebytek solí a toxinů.
 • Otočte procesu hubnutí v pozadí.

Co je jejich tajemství? Kalhoty Slim Shape vypadat pravidelně atletické oblečení, ale jsou vyrobeny z inovativního materiálu Neotex, který stimuluje pocení, zvýšení účinku cvičení, takže začnete hubnout i na cestách. Tělesná teplota stoupá v kalhotách. Teď, co děláte, budete potit. Jen nosit a jít o běžných věcech. Jít na nákupy … Procházka se psem … čím více Hubnutí nemusí odvrátit vás od života!

Technologie Neoteks ™ – dále jen „smart“ vlákno, které přirozeně zvyšují tělesnou teplotu, zatímco

na sobě a v důsledku toho přispívá k pocení s minimálním úsilím aplikací, zlepšení výsledků vzdělávání a sledování ty oblasti vašeho těla, které znepokojení Ty nejvíce.

Složení Slim Shape: neoprenové – 70%; polyester 15%; nylon. – 15%

Vnitřní vrstva stimuluje pocení, zatímco vnější vrstva absorbuje pot, tyto šortky zůstávají suché a vlhkost není prosakovat ven. Potíte, ale kalhoty Slim Shape vždy zůstává suchá. Šortky by měla být použita v boji proti celulitidě. Nemohou odstranit nerovnosti na kůži, ale moci pomáhat v prevenci lipodystrofie kvůli odstranění otoků podkožního tuku. Uvědomte si, že Slim Shape nelze použít pro výcvik v horkém počasí, gynekologická onemocnění a křečových žil. Po každém použití, měli byste okamžitě osprchovat a šortky praní a sušení.

Lýtkové vejde:

 • Pro ženy všech věkových kategorií
 • Pro každodenní použití, neviditelné pod oblečení
 • Pro zaneprázdněné lidi, kteří potřebují jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob, jak zhubnout
 • Disguise a postupné odstranění celulitidy
 • K rychlému zotavení po těhotenství
 • Chcete-li cítit pohodlně a sebevědomě

  v každé situaci!

Přednosti nápravná šortky Slim Shape:

 • podporovat hubnutí – bez diety, nervů, nákladů a úsilí
 • revoluční technologie Neoteks ™ – maximalizovat účinnost cvičení zvýšením tělesné teploty
 • zdůraznit atraktivní tvar pas a boky
 • vhodné pro každodenní

Jak pečovat o kalhotách?

Vzhledem k tomu, vliv zóny založené na aktivaci procesu pocení je doporučeno, aby mýt pokaždé, když budete střílet. Voda by měla být za studena, prací prášek nebo mýdlo – měkké. Mycí cyklus. – pouze manuální

jemným stlačením pásu, že je zavěšen na vytvrzení při pokojové teplotě. Sušení v pračce je zakázáno. Naneste bělidlo a mrtvice pás ne.

, aby vyhovoval kalhoty Slim Shape?

Každý, kdo chce zhubnout. Každý, kdo se nebude zhubnout, ale chce, aby postava se vyskytuje harmonické tvary, byla napjatá a atletický.
Lze je nosit samostatně nebo skrytě pod oblečením jsou napjaté a dobře zapadá.

V zájmu zakoupení Capri kalhoty Slim Shape hubnutí na Ukrajině, v Evropě, v Kazachstánu, Běloruska nebo jakékoliv jiné země SNS, klikněte na tlačítko „kniha teď!“ a dokončit objednávku.

Chcete-li zadat objednávku nebo se poradit

Důležité:

Při objednání na oficiálním provozovatelem webové stránky, pojistit sami od získání padělaných výrobků, získat záruku a provést platbu předem, protože je patentován, má certifikát kvality , klinicky testována a prokázala svoji účinnost.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...