Silane Guard - tekuté sklo, cena, koupit hned, kde koupit, komentáře,
Krása, Zprávy

Silane Guard – tekuté sklo, cena, koupit hned, kde koupit, komentáře,

Pro někoho auto je nezbytným dopravním prostředkem, zatímco jiné” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/silaneguard-big3.jpg”]

Silane Guard” alt=”soukromé dopravy působí jako vizitku. V podstatě, která přilne k většině podnikatelů, pro které je obraz hraje důležitou roli v jejich činnosti. V každém případě pozor majitel vždy zajišťuje, že jeho „dítě“ vypadat tak dobře, jak je to možné, co může podpořit kapalina Silan sklo hlídat skutečnou zpětnou vazbu, která je jak pozitivní, tak negativní.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!
Co je to nástroj, a proč je to hodně konfliktní názory? Jedná se o nový nástroj navržen tak, aby výrazně zlepšit vzhled absolutně žádné auto. Klasické leští v tomto ohledu postupně nechat v minulosti, protože mnozí motoristé potřebovat kvalitní a efektivní produkt.

Firma Willson Silan Guard

Radiátory jsou specialisté Willson byla pořízena produkt skla Guard, které mají podstatně zlepšené. A díky skloviny se podařilo proniknout do celosvětového trhu. Je to bez nadsázky říci, že značka Willson přispěl k uvedení nového specializovaného ochranných prostředků pro automobilový lak. Výsledky po aplikaci přípravku je nenechala dlouho čekat. Jak již bylo uvedeno, skutečné názory na tekuté skleněné Silan stráže, auto skutečně dostane jasný a bohatý odstín.

Společnost vyrábí kosmetiku pro osobní automobily na dlouhých 50 let. Během této doby se firma zřídila své kanceláře v těchto městech:

 • Osaka;
 • Nagoya;
 • Fukuoka;
 • Sapporo. “]

Také Higashimurayama (předměstí Tokia) je rostlina z firmy. Kromě tekutého skla specialistů uvolňování a jiných kosmetických přípravků pro péči o vaše auto: šampony, čistící prostředky, prostředky k obnovení lak, příchutě atd dnes společnost Willson právem zaujímá vedoucí pozici na světovém trhu kosmetiky

Příznivci Silan Guard

Ti majitelé automobilů, kteří se již podařilo vyzkoušet novinku na naší vlastní zkušenosti ve vynikajícím výsledkem. Soudě podle skutečných názorů, tekuté sklo Silan Guard umožňuje auto, které mají být transformovány, a vnějším leskem jeho nyní téměř k nerozeznání od těch modelů, které vidíme v mnoha showroomech. Ve srovnání s klasickou leštění, je rozdíl více než patrný. V první řadě, rozdíl spočívá v dokonale hladkým povrchem a dlouhou životností.

Pro většinu spotřebitelů důležitá kritéria:”]

 • kvalita;
 • bezpečnostní
 • náklady.

Nový produkt se hodí tyto a mnohé další požadavky moderního automobilového trhu. Kromě toho, jak je uvedeno u některých zákazníků, výrobek má trvalý kosmetický efekt, to je snadné a pohodlné použití. Ale co je nejdůležitější, tekuté sklo nemá žádné škodlivé účinky na barvou karoserie, což je důležité. Uloženy také celistvost potahu těla.

Skeptici Silan Guard

Ale kromě příznivců prostředků, někteří majitelé dopravy mají jiný názor. Takže, soudě podle některých názorů, Silan Guard (tekuté sklo používané v automobilech), nicméně, jako každý jiný, nedává 100% výsledek. Také odpůrci se domnívají, že není možné vytvořit univerzální možnost, která by mohla přijít na každý subjekt, včetně malého staré „Lada“ nebo „záporožec“ v případě nouze. S největší pravděpodobností, nikdy se snažil koupit novinku od japonského výrobce, nebo ne dělat to brzy.

Jak praxe ukazuje, kde se kategoricky negativní komentáře o tekuté skleněné Silan stráže až potkáte. Samozřejmě, že na” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/silaneguard-big3.jpg”]

Silane Guard” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

webu najdete několik názory majitelů, což znamená nepotěšilo ani nepřinesla očekávaný výsledek. Ale to je spíše výjimkou, stejně jako v tomto případě hovoříme o možném padělek. Ve skutečnosti, že japonští výrobci se podařilo překvapit nejhorlivější skeptiků.

Pozor! – falešný

Jak vyplývá z mnoha skutečných názorů, tekuté sklo Silan Guard již získal hodně popularity, a to jak v USA, tak v Evropě. Proč by jinak výrobci museli urychleně zřídit 4 výrobních linek pro potěšení všem lidem v nouzi. Nicméně, jak je tomu vždy s oblíbenými výrobky, existuje nebezpečí narazit na padělaných výrobků, které se na původní, je irelevantní.

výrobce, jak bojovat s touto společnou „nemoci“ pro realizaci vlastního produktu používá pouze svoji dealerskou síť. V tomto ohledu je koupit novinkou je pouze prostřednictvím oficiálních internetových stránkách. Jediný způsob, jak se chránit před podvody.

To je standardní kapalina skleněné Silan stráž? Sada obsahuje vše, co potřebujete, aby tělo světlé vozidla a atraktivní lesk

 • Jednosložkový kapalina s kapacitou 95 nebo 57 ml.
 • houba aplikátor aplikovat přípravek na povrch těla.
 • Speciální mikrovlákno textilie
 • Návod k použití.
 • Ochranné rukavice.

Není nutné používat další finanční prostředky. A navíc k nákupu prostřednictvím oficiálních internetových stránek Japanese (má anglický jazyk), a to na území Europen federace firmy produkty Willson k dispozici ke koupi prostřednictvím oficiálních dealerů OOO „Evropa“. Pouze bude cena o něco vyšší než na internetových stránkách výrobce.

V proslulé Tube video, které lze nalézt údajnou usvědčující videozáznam. Je však třeba osobně prohlížení těchto videí, protože je zřejmé, že autor si koupil falešný Silan Guard (tekuté sklo pro automobily), a zpětná vazba pod videem to jasně ukazují. Z tohoto důvodu je třeba dávat pozor, a ne kupovat výrobky levnější než 3 500-4 000.

Co je tekutý sklo Silan Guard

Soudě podle mnoha názorů majitelů železných koní, ochrana těla – to je opravdu tvrdým oříškem, který, bohužel, musí čelit absolutně všechny ovladače, začátečníky i zkušené. V poslední době, díky mnoha mechanických a chemických faktorů zahrnující jakékoliv auto je vážný test stability. A to platí zejména v rozsáhlých oblastech městských. V důsledku toho, na pevnost a trvanlivost vrchní lakové vrstvy je výrazně snížena.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Z tohoto důvodu je nutné trvalé ochranné nástroje, který by měl levné. Naštěstí technologie nikdy nepřestane vyvíjet, a nyní si můžete užívat plodů nového produktu s názvem Vodní sklo Silan Guard. To způsobilo značný rozruch nejen mezi mnoha automobilové nadšence, ale i profesionály. Jedná se o revoluční řešení v oblasti automobilovém průmyslu, který je zodpovědný za rozvoj japonskou společnost Willson.

Použít každý může udělat – není nutná přítomnost nějaké speciální dovednosti. A příznivá cena působí jako pěkný bonus. Použití tohoto nástroje přispívá k významným úsporám, protože je možné snížit počet cest do myčky. Kromě toho můžete ušetřit na automobilu laku. A každý ví, kolik to stojí sladit a barvy karoserie.

Vysoká kvalita výrobků dosáhne usilovné a tvrdé práci profesionálů Willson. Díky použití moderních technologií ve struktuře polymerního filmu tekutého skla pro auta stráže vstoupil silanu oxid křemičitý. Je možné zvýšit pevnost povlaku. Nástroj je jednosložkový, a to znamená, že je prodáván připraven k použití. Jak praxe ukazuje, objem 95 ml stačí pro zpracování jediného jeep, minibusu nebo tři osobní automobily (třídy D).

Přednosti Silan Guard

velké oblibě tekutého skla v důsledku některé výhody:

 • Dostupná cena. To je nejdůležitějším ukazatelem pro většinu motoristů.
 • Snadnost použití. Před aplikací protřepat.
 • Hydrofobní vlastnosti. Vodoodpudivé a nečistoty odpuzující účinky jsou zřejmé, o čemž svědčí mnoho majitelů automobilů.
 • Ochrana. Posílením oxid křemičitý polymerní film eliminuje výskyt malých škrábance, které mohou obecně být ruční nebo mechanické mytí aut.
 • efektivní odpor. Správné použití Vodní sklo silanu stráže (nejméně 3 vrstvy) umožňuje, aby povlak tak, aby vydržely asi 50 bezkontaktní dřez tělo.
 • zařízení. Vše, co potřebujete, je již obsažen v sadě, a nic navíc kupovat nemusíte.
 • Jasná vzhled. Mnoho motoristů byly ovlivněny vynikající výsledek! – auto opravdu svítí

Obvykle při čištění použití tvrdé čistící prostředky, které mají negativní dopad na sklovinu těla. Navíc, pod tlakem vody na povrchu obsahuje malé částice, které se nakonec zničit. Odřením nebo leštění karoserií, personální myje nevědomky poškodit povrch. Po promytí zbývající pevné částice poškrábání laku každý hadr, což vede k vážnému poškození.

Neméně poškození může bezdotykového mytí automobilů, jako jsou chemické látky spolu s nečistotami odstraní z povrchu těla barvy, což vede ke ztrátě jasu. S polsko – tekuté sklo Silan Guard – nebát se myčku

.

Některé nevýhody tekutých detergentů

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Spolu s také existují výhody nevýhody:

 • škrábance nejsou odstraněny. Před použitím povrch tělesa je lepší polštině. Hluboké rýhy Vodní sklo není čistý, a na slunci, které jsou jasně viditelné odrazem, což dává pevnou polymerní film.
 • Stručný skladování. Po otevření je nutné použít celý díl v průběhu týdne (ne více!), Jak to začne chemická reakce.
 • nutná příprava. Před instalací, vůz by měl být dobře umyté a vysuší. V přítomnosti hluboké rýhy je provádět leštění.
 • Časově náročná procedura. S problémem, jak použít tekuté sklo Silane stráž, zvládnout jakýkoli řidiči (i bez praxe), ale pro pokrytí celé tělo ve třech vrstvách (to je to, kolik budete potřebovat spolehlivosti) se pohybuje od 3 do 6 hodin.
 • Sterilita na operačním sále. Tedy skoro – vítr by neměl být, včetně návrhů. Také by měl být prach, takže práci ve venkovním prostředí se nedoporučuje.

Pokud jde o mytí auta, pak ruční postup se nechá nejdříve 3 dny po ošetření tekuté sklo. Bezkontaktní umyvadlo je povoleno jet pouze po dva týdny, ne dříve.

Mimo soutěž Silan gardy

Pro dávají vozu jedinečný lesk, kromě tekutého skla pro auta Willson Silan stráže, existují i ​​jiné leští a voskem. Účinnost při jejich použití se dosahuje 100% zařízení obdrží nejen bot, ale také dodatečná ochrana. Nicméně, délka je v tomto případě nízký a po dalším promytí se nástroj zcela smyje spolu s nečistotami.

pochyb o tom si můžete dát ochranné vlastnosti, jako i velké finanční prostředky jsou více dekorativní účinek než ochranný. To znamená, že ve skutečnosti, make-up pro vozu.

Willson Silan Guard v tomto ohledu projevuje z nejlepších strany, protože jeho účinnost trvá až jeden rok. Vůz si zachovává svůj lesk i po několika praní. -Li porovnat s jinými analogy se Silan Guard (tekuté sklo používané v automobilech), existují dva hlavní argumenty ve prospěch jeho použití:

 1. základy Využití silonovoy je exkluzivní řešení vyvinuté zaměstnanci společnosti.
 2. Chcete-li porovnat pouze se značkami, které prošly vlastní test. Selekt Nano Nanolux a řadu podobných produktů od neznámých výrobců v tomto seznamu nejsou zahrnuty. Při negativním výsledkem, že je nemožné, aby nárok na peníze vynaložené zpět.
 3. OL>

  Je hodna konkurence může být od těchto výrobců:

 • Koch-Chemie;
 • Wurth;
 • Pika Rain;
 • Autosol;
 • Menzerna;
 • ThreeBond;
 • oslnění.

Pouze produkty přináší řadu nevýhod. Síla ochranného nátěru je znatelně nižší než konkurent Silan Guard. Kromě všeho ostatního, nepříliš vhodný pro práci s vícesložkovými kompozic. Ale to, co je nejcennější – konečné náklady japonské kapaliny Silan Willson sklo Guard je nižší

.

Návod k použití Silan Guard

Práce nanášení kapalné sklo musí být v místnosti s dobrou ventilací a chráněna před UV zářením. Fáze jsou následující:

 1. Vůz se promyje, pak je třeba prozkoumat tělo určit přítomnost rzi, čipy, nebo hluboké škrábance. Pro odstranění zjištěné závady.
 2. Odmastit celou plochu nebo její část, v závislosti na potřebě.
 3. Nechte zaschnout tělo.
 4. Zpracování pomocí Celanova prostředky. Naneste tři vrstvy, mezi nimiž je tak, aby vydržely dobu od jedné hodiny do jednoho a půl. Po každé vrstvě požadované raspolirovka speciální ručník (také poskytnuté v tomto popisu).
 5. Po dokončení zpracování nechat auto po dobu 8-12 hodin (ne méně), pro upevnění krytu.

Je třeba připomenout, že tekuté sklo chcete zpracovávat pouze povrch těla a pouze barvou. Nepokrývají plastové guma, sklo, chromované produkty. Nezanedbávat preventivní opatření nezbytná k přísně dodržovat popsané pokyny skloviny Silan Guard.

Bezpečnostní opatření a rozsah nuance

Při práci s tekutým sklem, musí být čistý a vyhnout se obrátit s kůží. Wilanowie polymery, rozpouštědla a tužidlo, které jsou součástí, mají škodlivé účinky na lidský organismus. Z tohoto důvodu by se práce měly mít na sobě jen rukavice (obvykle v ceně). V případě, že prostředek dostane na kůži, okamžitě otřete postižené místo a opláchněte vodou.

Pokud auto bylo překreslení byste měli provést test zkontrolovat, jak barva reaguje na kapalinu. Uchovávejte vnitřní obal musí být ve svislé poloze, na místě nedostupném pro děti a chráněné před požárem. Teplota by neměla být vyšší 0-40 ° C.

Slušné volba Silan Guard

často obnovit lak (laku) vozového tělesa, uchýlili k operaci leštění. Nicméně, tato práce vyžaduje značné náklady, a to jak v čas a náklady. Ne každý majitel tohoto postupu dovolit. Plné obnovení povlaku může trvat asi 3 měsíce, ne-li více.

Kromě toho existují určitá rizika, protože konečný výsledek plně závisí na profesionalitě zaměstnance. Také se neobejde bez řádného vybavení.

Výhody výše uvedené informace o dobré hydrofobní vlastnosti kapalného silanu skla Guard od japonské společnosti, ale aby nedošlo k záměně bychom měli zdůraznit znovu, že to bude možné po nanesení alespoň 3-4 vrstev tekutého skla. Je také nutné nejméně jednou za měsíc navštívit dřezu udržet hydrofobní účinek.

Nemovitý hodnocení Silan Guard

Internet je zaplaven mnoha připomínek, ale mezi nimi nejsou frustrovaných vlastníků automobilů. Ti, kteří měli zřejmý padělek za nižší cenu. Ale všichni víme, že vysoká kvalita nemůže být levná, ale někteří uživatelé stále stávají obětí podvodu. Takže to nejlepší, aby kupovat výrobky Willson v temných místech. K tomuto účelu existuje autorizovaných prodejců (jeden z nich je uvedeno pro Evropu). Mnoho majitelů aut, kteří si zakoupili originál, doslova nadšeni nový vzhled vašeho dopravy.

Vodní sklo Silan Guard – rozvod, nebo pravda? Najdete ji na své vlastní zkušenosti. V obraně výrobku, můžeme jen říci, že většina řidičů vítají nový. Věřte tomu nebo ne, je výsadou samotných vlastníků.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...