Normalife - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena
Zprávy

Normalife – kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

Pár slov o uzdravení nástroje

doplněk Normalife je jedinečný vývoj vytvořen s cílem bojovat proti vysokému krevnímu tlaku. Tento výrobek obsahuje pouze přírodní složky, proto je možné vysvětlit pozitivní zpětnou vazbu od kupujících a zkušených odborníků.

Tento nástroj je naprosto bezpečná. To může být použit lidé různých věkových kategorií. Vzhledem k této léčby přírodní lék můžete zapomenout na syntetické léky, jejíž použití je doprovázeno řadou nežádoucích účinků.

Normalair tlak je velmi účinný novinkou, která se objevila na trhu v poslední době, takže dnes, to je jedinečná a nabízí to výhradně na oficiálních stránkách

výrobce.

Co je doplněk Normalife, který

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

má kontraindikace? Proč recenze tohoto léku je jen pozitivní a nárazových prostředků na těle? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v našem článku.

Výhody přes analogy

Balanced vybral přírodní složka podporuje rychlou obnovu, protože působí nejen na symptomy, ale na příčiny onemocnění.

Léčebně účinné vysokého krevního tlaku

doplněk Normalife je pokles stanovena na základě velkého počtu ošetřených látek rostlinného původu. Skutečné hodnocení potvrzují, že používání tohoto výrobku je doprovázen jemnou a naprosto bezpečné záření.

Tyto poklesy jsou absorbovány mnohem rychleji než moderní léky a také prášky, které jsou vytvořeny pro snížení krevního tlaku. Je však důležité si objednat originální výrobek, aby nemuseli čelit mnoha negativními důsledky.

doplněk Normalife s vysokým krevním tlakem tak unikátní, které snižují krevní tlak, může uživatel pozorovat po 10 minutách po použití. Kapky začít okamžitý dopad po proniknutí do trávicího traktu, konstatuje, že každý lékař, který doporučil použití výrobku svým pacientům.

Díky nárazu nástroje instant Normalife klientů mají pouze pozitivní věci nelze říci moderních léků, jehož cena je velmi vysoká (cena v lékárně pro vysoce kvalitní léky s vysokým krevním tlakem sil mnoha opustit plnou léčbu).

složení a vhodné akční složky

Normalife byl vyvinut vědci za posledních 8 let. Během této doby se jeho receptura byla několikrát upravena a změnila. Výsledkem je, že odborníci byli schopni vytvořit nástroj, jehož účinnost je potvrzena certifikáty kvality, licencí a státní podpory.

Pro dokumentaci můžete přejít na oficiálních stránkách a vidět

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

to osobně. Testy Víceúrovňové potvrdil účinnost Normalifey hypertenze a úplný nedostatek vedlejších účinků

 v jeho formulace obsahuje:. pre>
 • St. John tečkovaná extrakt. Porouchá toxiny spolu s toxiny odstraňuje je z krevního oběhu.
 • extrakt z jírovce. Rozpouští krevní sraženiny a posiluje krevní cévy.
 • Včelí jed. Zlepšuje průtok krve v žilách, tepny a malých krevních cév v důsledku srážlivosti krve a snižování hladiny glukózy.
 • Kůra a pryskyřice modřínu. Čistí cévy, odstraňuje blokády v nich, a vede je v tónu.
 • Ginkgo biloba extrakt. Podílí se na metabolismu, pomáhá zbavit se nadváhy a normalizuje funkci ledvin.
 • Koncentrát paroží. Tato komponenta je vyrobena z houbovité látky u savců rohy jelena. To obohacuje tělo živinami a

  Normalife/10.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

  obnovuje buněčnou složení krve.

Jak produkt funguje?

doplněk Normalife, pořadí potřeba oficiální poskytovatel zdrojů, vyznačující se tím, že po požití působí na tělo během 6 hodin, účinně normalizace tlak. Žádný z kapky jsou určeny k boji hypertenze, podle odborníků, nemůže soutěžit s tímto produktem, protože ztrácejí svou účinnost po 2, maximálně 3 hodiny po jídle.

Medicína Normalife, koupit, které musí být u každého hypertenzní, má následující výhody:

 1. Soft progresivní dopad, který je pro lidi s vysokým krevním tlakem velmi důležité, zejména pro starší osoby. V případě, že tlak klesne dramaticky, pak pacient podstupuje riziko mrtvice. Normalife vliv postupně, a proto léčba vývoj negativní, jsou vyloučeny.
 2. bezpečnost a všestrannost Absolute. Tyto kapky mohou používat u pacientů jakéhokoliv věku. Kromě toho, aby nástroj v souběžně s dalšími doplňky. Normalife může působit jako terapeutického produktu, ale i preventivní medicíny.
 3. vysoký stupeň účinnosti. Kapky se aktivně pracuje nejen na symptomy, projevy arteriální hyperplazie a dočasně ulevit od špatným zdravotním stavem a snaží se příčiny problémů, které nelze říci o všech

  Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

  dalších doplňcích stejného typu.

 4. OL>

  Návod k použití uvádí, že Normalife, což je zcela přirozené, může zbavit poruch, které mohou mít vliv na cévy a srdce. Po dvoutýdenní doby použitelnosti, měli pacienti výrazné zlepšení zdraví, vzhled klidu a vitality.

  Kdo může podat Normalife?

 • hypertenze 1, 2 a 3 stupně;
 • ateroskleróza;
 • mrtvice a infarktu myokardu (ošetření, aby byly účinné pouze s pozitivním prognózou);
 • trombóza, sklon k trombóze a křečové žíly.

Vysoký obsah živin také obohacuje imunitní systém, posiluje ji a dělá to odolný proti mnoha nemocem.

Jakých výsledků lze dosáhnout?

Normalife se kapky provedeno na základě celé řady léčivých rostlin, takže doplněk působí velmi lehce na těle a nezpůsobuje vedlejší účinky ani u starších lidí s mnohočetnými chronickými onemocněními. Kapky se vstřebává mnohem rychleji, než prášky a prášky.

K poklesu krevního tlaku pozorované během deseti minut poté, co lék byl v trávicím traktu – recenze slavit jako hlavní výhodu.

Normalife pokračuje v činnosti po dobu dalších šesti hodin, stabilizující tlak, zatímco podobný pokles byl ztrácí svou účinnost po dvou až třech hodinách po požití. Normální život má následující výhody:

 • Progresivní akce je velmi důležité, aby u pacientů s hypertenzí, a to zejména u starších pacientů, prudce snížit krevní tlak, může to vést k mrtvici. Normalife se projevuje jeho účinnost je velmi jemně a postupně;

 • Všestrannost a bezpečnost – doplněk je vhodný pro pacienty všech věkových kategorií, je možno kombinovat s jinými nástroji a použití jako profylaktické činidlo;
 • Vysoká účinnost – to není jen odstranit příznaky hypertenze a přechodně zlepšit zdravotní stav, stejně jako jiné podobné doplňky, odstraní příčina onemocnění

.

Normalife je doplněk, který léčí nejen cévy a srdce, recenze vzal jeho muži tvrdí, že po dvou týdnech se začal cítit lépe, klidnější, více energie. Výsledky zaznamenané po působení tohoto nástroje:

 1. snižování krevního tlaku a jeho stabilizaci. – bez náhlé skoky
 2. Pokles projevů arytmií a anginy pectoris.
 3. Aby se zvýšila pružnost cévních stěn.
 4. Podněcovat srdeční sval a aortu.
 5. Eliminace otok a obnovení funkce ledvin.
 6. Významné snížení hladiny glukózy v krevní plazmě.
 7. Normalizace krevního oběhu, takže pacient zbaví bolestí hlavy, lepší spaní;
 8. posílení imunitního systému a celkové tělesné tón.
 9. uklidňující účinek bez pocitu ospalosti. – pacient je méně podrážděná a neklidná, zbaví deprese
 10. rozpouštění krevních sraženin a cholesterolu plaků.
 11. Zlepšit paměť, zvýšit efektivitu.
 12. zrychlení metabolismu a vylučování toxinů. – normalizovaná hmotnost pacienta ​​LI>

zabraňujícím vytváření krevních sraženin a ucpání cév, zastavení progrese křečových žil a obnovuje cév. Je třeba vzít v celé srdeční onemocnění, akutní nebo chronická.

Recenze rovněž navrhnout, aby normálního života pro prevenci hypertenzní krizi, a zajistit výsledek po integrované léčbě srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice.

Normalife, které byly pečlivě vybrány, s přihlédnutím ke všem charakteristiky onemocnění, způsob ošetření poskytuje následující výsledky:

 • snižování BP, a také její stabilizaci, bodce na využití prostředků, není pozorován;
 • projevy takových problémů, jako je angina pectoris a arytmie, výrazně snížit;
 • klesne pomoci zvýšit pružnost cévních stěn,
 • odstranění otoků, jakož i obnovení funkce ledvin;
 • prostředkem k účinně stimulovat práci aorty a má příznivý vliv na srdeční sval;
 • hladina glukózy obsažené v krevní plazmě, výrazně snižuje.

dodatku Normalife (návod k použití obsahuje kompletní přehled o vlivu výrobků na těle) také pomáhá normalizovat krevní oběh, a snaží se posílit imunitní sílu a zlepšení tělesné tón.

Užívání tohoto léku v souladu s návodem k použití, můžete se zbavit deprese stejně:

 • k odstranění plaky cholesterolu a krevních sraženin;
 • ke zlepšení účinnosti;
 • ke zlepšení paměti;
 • účinně čistit tělo toxinů, která pomáhá normalizovat hmotnost.

O tom, jak správně vytvořit prostředky k dosažení výše uvedených výsledků, zmíníme se na konci článku, a teď se podívat na složek obsažených ve složení kapek.

Vlastnosti použití kapky Normalife

Objem lahvičky s kapkami Normalife je 10 ml. Použijte prostředky pro léčebné účely by měla být po dobu 25 dnů. V případě potřeby opakování léčby, po první třetině by měl být malou pauzu a opakujte kurzu.

Vezmi kapek třikrát denně po dobu 10 kusů před jídlem (během 20 minut). Produkovat zacházení s tímto přípravkem, je třeba pozastavit mezi jídly po dobu nejméně 5 hodin.

Navzdory tomu, že složení Normalifey zcela přirozené a bezpečné použití s ​​opatrností musí být vhodné pro osoby se sklonem k alergickým reakcím.

Instrukcija po priminenija preparata Nomrolajf č 1Instrukcija po priminenija preparata Nomrolajf č.2

doplněk Normalife, doslova 30 minut, začne příznivý účinek v lidském těle. To začne snižovat a normalizovat krevní tlak. A ukázat názory, jak stabiliziruemost přibližně 5 hodin po požití.

Žádné hroty, žádný pokles tlaku, a tím způsobil speciální efekt:

 1. Složení krve, stává kapalina, jako plaket a krevních sraženin, které jsou jednoduše absorbovány, nebo snížena na téměř neškodné stavu.
 2. srdečního rytmu je obnovena.
 3. Chcete-li pochopit, co doplněk je opravdu pomohlo od tlaku, jako řekněme lékaři a pacienty je třeba vzít několik týdnů. V tomto případě bude pacient opustí únava, spánek stabiliziruemost vrátit takové pocity jako je radost a pokoj.
 4. Existuje všeobecná posílení imunitního systému, zvýšení tělesné tón.
 5. Postupně vrátit se k plnému fungování všech vnitřních orgánů, včetně jater.
 6. odstraňuje otoky končetin.
 7. řeči a motorické funkce, získat regenerační účinky u pacientů s cévní mozkovou příhodu.
 8. Angina s arytmií, zmizí a nikdy nevadí.

Co je zahrnuto ve složení doplňku?

názor, že přírodní produkty nejsou schopni se vypořádat s vážnými podmínkách špatně, a to potvrzují četné studie a testy, které „prošel“ doplněk Normalife. Nicméně, pokud si koupíte lék před bezohlednými prodejců, by mělo pozitivní výsledky lze očekávat, protože tento produkt je sporná část.

Hlavními složkami těchto zázračných kapek jsou následující látky:

 1. Hood kaštan. Extrakt z této rostliny pomáhají očistit tělo a má také pozitivní vliv na nervovou soustavu, zmírňuje úzkosti a stresu.
 2. extrakt, získaný z Hypericum. Tato rostlina se potýká s nespavost, deprese a úzkosti. Extrakt je schopen stimulovat očištění cév a organismu jako celku.
 3. Včelí mateří kašička. Tento produkt včela zlepšuje proces krevní oběh a také příznivě ovlivňuje složení krevních hladin a cukru. Látka je vynikající posiluje cévní tkáň a napomáhá rozpouštění krevních sraženin.
 4. Parohové koncentrát práce na obnově sil organismu, příznivě ovlivňuje tón malých a velkých cév, a přispívá k posílení jejich stěny, které poskytují pružnost.
 5. Získaný extrakt z Ginkgo biloba. Látka účinně odstraňuje toxiny a pomáhá zbavit se nadváhy.
 6. IVA bílé. Extrakt z této rostliny podporuje obnovu krve, jakož i nižší hladiny cukru v něm. Kromě toho je součástí stimulující krve.
 7. Kůra a pryskyřice modřínu. Živiny z těchto ingrediencí pracovat na obnově fungování srdce. Oni také rychle čistí cévy
 8. OL> PODROBNOSTI:. Přípravky pro léčbu ischemické choroby srdeční a srdečního selhání

  Přípravek neobsahuje chemické přísady a složky syntetického původu, aby se kapky nepoškodí osoby s vysokým krevním tlakem.

  Náprava Normalife by měla být na polici každého člověka, který je vysoký krevní tlak, a pokud jste trpí touto chorobou, a ještě nemám zmíněný dodatek, pak pospíšit a zahájit účinnou léčbu, objednat přírodní, rychle se působící kapky.

  Nyní pojďme mluvit o tom, jak zajistit, aby výrobek.

  Návod k použití doplňku Normalife

  1. Normalife odkapávací 10 kapek do lžičkou.
  2. Přidejte roztok do jakéhokoli studeným nápojem.
  3. Dobře promíchejte a pití.
  4. OL>

   Tento nástroj je vyroben ve formě kapek do lahví o objemu tmavého skla 10 ml. Lahvi Baleno v kartonové krabici přiloženém návodu k použití.

   Vytvořit ruční nástroj doporučuje třikrát denně 10 kapek. Je lepší, aby tento lék nejpozději 20 minut před jídlem. Je důležité poznamenat, mezi-jídlo interval není menší než 5 hodin. Jak dlouho je minimální průběh léčby?

   Doporučení léky na vysoký krevní tlak od zkušených pacientů:. Efekt bude rychlejší a silnější, když se rozpouští lék na lžíci vody a trochu držet v ústech a pak polknout

   V těžkých forem onemocnění se může prodloužit o další 5-7 dny. Pak udělal přestávku a v případě potřeby opakovat průběh léčby. Doplněk nemá prakticky žádné kontraindikace. – kromě toho, že hypotenze, nebo náchylnosti k nízký krevní tlak

   Názory zákazníků a lékařů Normalife

   Normalife často předepisují svým pacientům. Dokonce i druhý a třetí stupeň hypertenze může být vyléčeno po dvou cyklech léčby. Tento nástroj také pomáhá lidem s vysokým rizikem k rozvoji onemocnění.

   Obezita, počínající diabetes, neuróza. – se tato kombinace onemocnění přicházejí ke mně, u pacientů s rizikem

   Po ukončení doplňku jejich stav se podstatně zlepší. Změny jsou patrné nejen při stabilizaci krevního tlaku, ale také pozitivní změny v elektrokardiogramu a tests.Nejentsev Stepan Ivanovič, lékaře-neurologem.

   Pro mě při příjmu existují lidé s různými patologií jsou také vysoký krevní tlak. Někteří chtějí být léčeni pouze farmaceutické doplňky, ale jiní se zdají syntetické sloučeniny. Proto doporučuji Normalife. Tento nástroj je nejen potýká s hypertenzí, ale také eliminuje komplikace onemocnění.

   S jeho pomocí i pár lidí se zotavili z úderů. Doporučit doplněk pro prevenci, brání mnoho diseases.Maria Petrovna, terapeut.

   Před dvěma lety, po manželově smrti, jsem se stal velmi nemocný. Měl jsem vysoký krevní tlak a bolesti hlavy. Dcera mě odvezli do nemocnice; Byl jsem tam po dobu 2 týdnů.

   Po propuštění lékaři jsem přiřazené k monitorování tlaku a brát léky na snížení dvakrát denně, ale nedal stabilní výsledky.

   O Normalifee jsem se dozvěděl od souseda. Je jí teprve 47 let, když ho viděl na prevenci, poradil mi. Ve stejný den, jsem měl jen jednu tabletu, druhý jsem to potřebují. O týden později se tlak vrátil k normálu a nevzrostl nic víc. Teď jsem dokončuje druhý chod. Navrhnout nástroj pro všechny hypertenzní! Vera, 72 let, do důchodu.

   Normalife jsem si koupil manželce. Z důvodu vyčerpání jsem často bolela hlava a někdy tam byly tlakovým rázům. Návštěva lékaře odkládá. A tak se žena rozhodla pokusit se zlepšit své zdraví přirozenou cestou. Poprvé jsem nevěřil, myslel, že to nepomůže.

   , ale po dvou dnech cítil mnohem jednodušší. Někdy jsem se také obával lisování pocit v srdci, ale to prošlo. Pocit mladé a zdravé! Victor, 37 let, úřednice.

   Jaký druh léku Normalife

   Normalair tlak, se na trhu objevily poměrně nedávno, ale již získal obrovskou popularitu díky své výjimečné vlastnosti související se zdravím než nemůže pochlubit žádný z zahraničními partnery.

   doplněk Normalife, pomohlo mnoho, je začít užívat co nejdříve, jakmile došlo sebemenší znamení hypertenze. Protože toto onemocnění je velmi nepředvídatelný a často může dokonce vést k infarktu.

   V průběhu let, zatímco rozvinuté nástroj byl testován s rozmanitým složením, ta nejdůležitější věc v jakémkoli médiu, že to bylo opravdu užitečné, a měl nejvíce přímé rekreačních oblastí.

   Na konci vývoje, provedli nejvíce rigidní systém kontroly, mnoho experimentů, a nakonec i civilní služba byla nucena přiznat a schvalovat „Normalife“ jako účinný prostředek léčby z tlak, což je důležité zejména pro starší osoby.

   Normalife, je třeba vzít nejen v případech, ale, jak je naznačeno četnými recenzí v prevenci tlaku. Pro použití kapky jako individuální zdroje, a v kombinaci s jinými léky určené k normalizaci krevního tlaku

   Podrobnosti:. Melatonin. Spánek hormonu. Výhody a poškozuje.

   Jejich složení je možné bez jakýchkoliv vedlejších účinků, které lze kombinovat příjem se i ty chemicky složení stravy, navíc, při kombinaci komplex, Normalife může současně zesílit všechny pozitivní vlastnosti a současně eliminovat negativní z těchto látek které mohou poškodit tělo.

   Kde koupit Normalife za nejlepší cenu

   Výrobce má omezený prodej výrobků, tak na objednávku, můžete pouze na oficiálních internetových stránkách. Každé balení doplňku označeného s unikátním kódem, který lze zkontrolovat na internetových stránkách výrobce.

   Objednávky jsou dodávány denně po zpracování. Vždy můžete zvolit dodání podle vlastního uvážení – kurýrem nebo na poště. Platba je splatná po obdržení balíčku poštou.

   Objednejte si Normalife a vzít to po dobu jednoho měsíce – můžete zbavit hypertenze a prevenci mnoha nemocí!

   Kontraindikace použití Normalife

   V přímém označení „Normalife“, které jsou patrné ve výuce, využití zaměřené na hypertenzi všech stupních vývoje, včetně prevence onemocnění.

   Neméně důležité a ukazují, jak zpětná vazba je vítána a lidí postižených genetickou dědičnost nemoci. Někdy, například mladí lidé a další starší 50 let, je obtížné určit její příznaky.

   Nejzřejmější jsou takové, že:

   Mnoho vystaveny těchto příznaků, které je charakterizují jako normální únavě, často neví, co se skutečně děje. Ale když zavřete oči, a ne zahájit léčbu, se situace může zhoršit na hrozných následků.

   Takoví pacienti mohou očekávat mrtvici a infarkt. Kromě toho je tlak ovlivňuje takové orgány jako oko, krevních cév, tepen a mozku. Můžete dokonce ztratit paměť, částečně nebo úplně.

   Plné komponenty

   Prodám 100% přírodní složky nabízeny výrobce, se očekává, že se tyto složky:

   1. Extrakt z rostliny třezalky tečkované. Vzhledem k vlastnostem, třezalka tečkovaná sám pomohl mnoha pacientům zbavit toxinů. V areálu prostředků Normalife hypertenze, umožňuje plaky cholesterolu a ostatní vklady.
   2. Chestnut extrakt pomáhá k nasycení těla s esenciálními vitamíny. Také to je docela efektivní a zbavení se stresu.
   3. čerpáním z krve jelena, je vyrovnanější buněčné regenerace a uklidňující účinek.
   4. Včelí jed. Vlastnosti včelí Ano, zlepšení krevního oběhu, ředí krev, také snižuje množství cukru v ní.
   5. Díky bioflavonoidů, vyčistit stěny cév a krve samotnou contaminants.Metabolism, má zlepšenou metabolismus v důsledku extrakce z kůry modřínu.
   6. Proces krvetvorby, stabiliziruemost extrakt Ginkgo biloba.
   7. Bílý akát. To zlepšuje imunitní systém, kromě toho, stabilizuje metabolismus a podporuje hubnutí.

   Jak je patrné z výsledků přezkumu, dodatek pomohl mnoha pacientům 1. a 2. stupně hypertenze a s prvním kurzu.

   také manuál, který chcete číst povinné, ukazuje, jak vážné a co může být kontraindikace. Kapky se nedoporučují pro použití u pacientů s výraznou sníženého tlaku.

   Realitní hodnocení naznačují, že koupit Normalife k léčbě vysokého krevního tlaku se doporučuje, aby po konzultaci s lékaři, ale pouze specializovaných dovedností. Mnozí z nich už dávno doporučují Normalife, který se ukázal být velmi pozitivní a pomohl normalizovat známky nebezpečí tlaku a anginy.

   S ohledem na klinických studiích, které se konaly výlučně na lidech, ne jako v různých výzkumných center přes myší a krys. To je další důkaz, že Normalife není podvod a je to opravdu podporuje pohodu především lék.

   Kde najít, a ne narazit na falešné

   Prodám jedinečnou kombinaci ve stejném komplexu, často cenu, která je doprovázena sníženou cenu, to je na jedinečném místě. Koneckonců, kvůli jeho popularitě, komplex byl opakovaně podroben různých napodobitelů, že i zkušené oko rozlišit prostě nemožné. A když si uvědomíte, jejich složení, kontraindikace může být velmi rozmanitý.

   Stojí za zmínku, že koupit Normalife lékárny je také možné. Ale opět, s jedním, ale. Pointa je, že jakýkoli nástroj, než se dostanete na maloobchodní prodej, opakovaně vystaven marže, pak je cena výrobku pro konečného spotřebitele se může zvýšit tolikrát, kolikrát budete chtít prodejce.

   Prodám Normalife, a to výhradně na oficiálních stránkách výrobce, která bude poskytovat maximální záruky pro jejich produkt a jehož použití bude vyvolávat pozitivní emoce, jako u starších lidí, a zbytek pacientů.

   Pro objednání přirozenou směs většiny přírodních složek, poskytuje šťastný a naplněný život na mnoho let dopředu.

   1. doplňky pro hypertenzi nezpůsobují alopecia
   2. vazodilátor doplňky pro hypertenzi v lidovém léčitelství
   3. Bylinné léky na vysoký krevní tlak – léčba hypertenze
   4. Léčba hypertenze 1. stupně doplňky
   5. OL>

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...