Ems Trainer - názory, komentáře, cena, forum, jak ji používat?
Krása

Ems Trainer – názory, komentáře, cena, forum, jak ji používat?

Mnoho lidí žije v zuřivém tempu, pracuje 12 hodin” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/emstrainer-big3.jpg”]

Ems Trainer” alt=”denně a nemají čas na trénink. Koneckonců, má zřídka štěstí v podobě non-hodinový tělocvičně pod domem nebo v práci. Ano, a často po práci si jen chcete odpočinout, a ne vyčerpat se s tréninky. A co ty, kteří chtějí plavat tuku a zůstat aktivní?


Venku je stroj pásu stiskněte Ems trenér. Pracuje na principu Miostimulace – svaly kontraktu stokrát v krátké době v důsledku působení slabé, bezbolestné elektrické impulsy. Na rozdíl od trenérů minulých generací, které byly objemné, nepohodlné a stimulace je poměrně citlivá, Ems trenér pracuje hladce a neobtěžuje.

V důsledku toho se vám roztrhl a silný stiskněte po třech týdnech používání 20 minut denně. Také zvýšená spotřeba energie během provozu simulátoru vám pomůže spálit přebytečné kalorie a tím hubnout v oblasti pasu! Stačí dát na opasku, zvolte provozní režim a pracovat vaše svaly budou pracovat pro vás.

Použití stimulátoru Ems Trainer

Simulátor bude užitečná pro různé účely, jako například:

 • Zlepšení sportovní výkon
 • Rozvoj a posilování břišních svalů
 • hořící Fat

 • Zlepšení efektivity klasického tréninku
 • Masážní křečové svaly

Výhody pásu Ems Trainer

  Simulátor je snadno ovladatelný, bezdrátový, prakticky neviditelné pod oblečením a nezanechává žádné podráždění pokožky, díky měkké gelové polštářky. Trenér má 5 úrovní vzdělávacích programů s různou úrovní intenzity. – od velmi snadno (pro začátečníky) až po velmi intenzivní (pro zkušené)
 1. Technologie stimulace EMS pomáhá trénovat nejen vnější Rectus břicha, ale také hlubší břišní svaly (KOR), které jsou důležité pro udržení správné držení těla, celkový zdravotní stav (zejména pro ženy) a ochranu těl před potopením.
 2. Pokud sportovat, pomocí Ems trenér bude váš výkon výrazně intenzivnější. Dokonce i při nošení simulátoru během normální chůze, budete zvýšit spotřebu kalorií o 80%! A jak víme, tím větší spotřebu kalorií, tím rychleji spalovat tuky.
 3. OL>

  Ems trenér na hubnutí

  Podle výzkumu Tamara kuřák, s kontrolní skupinou 11 lidí po dobu tří týdnů nosil trenér Ems trenér na 20-40 minut, dělat jednoduché cvičení a sníženou spotřebu sladkostí a nezdravé potraviny. Výsledky ve 3 týdnech jsou působivé:

 • zhubnout do 6 kg
 • Redukce pasu obvodem na 6,2 cm,
 • Zvýšení pevnosti a pevnosti svalů o 69%

Prodám AB trenér Ems Trainer

Tento sval stimulátor si můžete objednat pomocí níže uvedeného formuláře, díky našim partnerům. Ujistěte se, že správně zadat své kontaktní údaje (jméno a telefonní číslo), které byste mohli kontaktovat operátora a potvrdit objednávku. Produkt přijde na dobírku, platba při převzetí. Náklady na dopravu se provádí na Evropu, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Arménie a Kyrgyzstánu.

(Pozor!) Nezapomeňte, že objednání prostřednictvím tohoto formuláře je na webových stránkách ems-stimulator.com. Nemáme žádný vztah k němu. Každá zpětná vazba, stížnosti a připomínky prosím zasílejte na výše uvedené webové stránce. Em>

Technické vlastnosti simulátoru

 1. rozměry: 46 x 24 x 39 cm
 2. Další vlastnosti: automatické vypnutí po 20 minutách
 3. Vlastnosti: 1 baterie 3″ class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

  http://extra.god4.net/image/wp/emstrainer-big3.jpg”]

  Ems Trainer” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

  V CR2032 (dodávky)

font> & nbsp;

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...