Fialová tea Chang Shu na hubnutí - lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena
Zprávy

Fialová tea Chang Shu na hubnutí – lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena

Ve snaze o zdraví a krásu, lidé jsou ochotni použít celou řadu metod vlivu na těle. V posledních letech se výrazně zvýšil zájem o přírodní prostředky zlepšení zdravotního stavu. Mezi nimi jsou často používány v bylinných čajů, které jsou známé pro své jemné, ale účinné kroky. Jeden z těchto čajů fialové čaj Chang Shu.

Co je to čaj Chang Shu

tibetský čaj se nazývá Chang Shu je známý nejen pro své vlastnosti, ale také pro jeho neobvyklou barvu. Když vaří, stane se z něj jasně modrou barvu, a pokud přidáte plátek citronu, bude nápoj změní

barvu na purpurovou. Klasický čaj obsahuje pouze suší

květinami Klitoria Ternate. Rostlina roste v celé jižní Asii.

Můžete také slyšet názor, že čaj čínský čaj Chang Shu je ve skutečnosti Thai čaj, kde jeho dlouholetá uctívání, s ohledem na co nejlepší léčivý nápoj.

Purple čaj Chang-Shu má spoustu živin

Nápoj

Klitoria Ternate, který je základem klasického receptu, je popínavá rostlina s jasně modré květy. Vzhledu, květina podobá vnější ženské genitálie, pro které rostlina dostala své jméno v latině. Neobvyklá barva květů splňuje přírodní barvivo anthocyaninu.

Klitoria obsahuje následující látky:

 1. kofein. Stimuluje centrální nervový systém, posiluje, zvyšuje účinnost. S integrovaným přístupem může být použit jako hořící nástroj tuku.
 2. Tannin. Zlepšuje trávicí systém, čistí trávicí trakt toxinů a toxických látek.
 3. dopamin. Normalizuje nervový systém, zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje celkovou odolnost organismu. Může být použita na podporu těla při depresivních stavů.
 4. bioflavonoidy. Odpovědný za normální funkci srdce, pomůže vyčistit cévy. Mají prevenci onemocnění celého kardiovaskulárního systému.
 5. Katechiny. Přispět k rozpadu tukových zásob a rychlé vylučování z těla.
 6. Antioxidanty. Pomoci najít a neutralizovat volné radikály, a pak odstranit z těla.
 7. Volné radikály způsobit mnoho zdravotních problémů, včetně oni jsou zodpovědní za následek rychlejší stárnutí.
 8. třísloviny. Protizánětlivý účinek.
 9. Cleotide. Mají antibakteriální účinky.
 10. saponiny. Speciální rostlinné substance, která zvyšuje účinek jiných látek.

Vliv fialové čaj

V medicíně se nepoužívá oficiální čaj z květů Klitoria. Ve vlasti, tj., Tropické Asie, odvary z kořenů se

používají k léčbě onemocnění horních cest dýchacích.

To je také použit k barvení rýže a jako koření. Thais používat čaj z květů Klitoria jako povzbuzující prostředek, který pomáhá regulovat nervovou soustavu, zmírňuje nespavost a apatii. Tento čaj je zde nazýván „Anchang“.

Chung-Shu má příznivý vliv na mnoho orgánů a systémů

Prospěšné vlastnosti čaje Chang-Shu

Na čaji, Chang Shu je velmi široké spektrum účinků na organismus. Díky bohatým chemickým složením, to může být užitečné při léčbě a prevenci téměř jakéhokoliv onemocnění:

 1. Má stimulační účinek. Nejen Thajci, ale i na celém světě používají Chang Shu pro zbavit poruchy nespavost, deprese, spánek. Nápoj tóny a dodává energii, zvyšuje efektivitu. Zabraňuje vypadávání vlasů, posiluje nehty, což je méně křehký.

  LI>

 2. Používá se při léčbě cukrovky. Ovlivňuje absorpce těla glukózy, má hypoglykemický účinek.
 3. Jako protijed. Pleťová voda z infuzích Klitoria používá kousnutím jedovatých hadů a jiným hmyzem. Uvnitř infuze byl chrlí krev a ovlivnil krevní oběh. Odvary promyje rány, aby se zabránilo Gnote.
 4. zmírňuje krevní sraženiny a brání jejich vzhled. Lze použít ke zlepšení vidění a léčbu očních onemocnění.
 5. ovlivňuje kardiovaskulární systém. Čistí cévy od špatného cholesterolu, brání ukládání cholesterolu plakety. Má hypotenzní vlastnosti, tj. Snižuje krevní tlak.
 6. Dobré pro trávení. Podporuje vylučování škodlivých látek a dopravní zácpy, čistí žaludek, střeva. Normalizuje metabolismus, pomáhá spalovat tuk. Čistí střeva od parazitů, má mírný projímavý účinek.
 7. našla své uplatnění při léčbě nemocí ženských a neplodnosti. Používá se k normalizaci menstruačního cyklu, zmírňuje zánět. Obnoví libida, mohou být použity v léčbě mužské a ženské neplodnosti.
 8. Eliminuje zápach z úst, bojuje krční infekce, ústech.
 9. Drink čaj při bolestech hlavy, podráždění, vysoce zátěžové.

Exotic nástroj pro hubnutí

Mnoho žen na celém světě využilo Chang Shu

čaj na hubnutí. Jeho vysoká účinnost ke snížení hmotnosti se skládá z mnoha užitečných vlastností.

Očista střevní trakt, který má Chang Shu je nedílnou součástí ve složitém boji proti nadměrné hmotnosti. Vzhledem k očistě přebytečných úspor můžeme normalizovat trávicí systém, zlepšují látkovou výměnu. To vše nám umožní přijmout další velký krok směrem k harmonii a krásu.

močopudné vlastnosti čaje jsou zodpovědné za vylučování přebytečné tekutiny, eliminuje otoky. Někdy nadbytek tekutin v těle může přidat až 2-3 kil, které lze snadno zrušily diuretika a speciální diety.

Stimulace nervového systému umožňuje osobě, aby se více aktivní. Sedavý životní styl je jistý způsob, jak získat nadváhu. Chcete-li se zbavit liber, budete potřebovat dobré fyzické aktivity, cvičení, námaze. Tea dodává energii a sílu.

Proces hubnutí je často doprovázena frustrace, agresivita, podrážděnost. Chcete-li pomoci s tímto plechovka relaxační vlastnosti a Chang Shu. Čaj reliéfy nervozity, pečlivě obnovuje nervový systém.

Purple čaj Chang-Shu má kontraindikace

Kontraindikace Chang-Shu

Modré čaj mají nízkou toxicitu a nemá prakticky žádné kontraindikace. Nicméně, před použitím byste měli konzultovat se svým lékařem. Nápoj je možné za následujících podmínek:

 • těhotenství a kojení;
 • dětského věku;
 • individuální nesnášenlivost;
 • nízký krevní

  tlak;

 • anémie.

Lékaři

Přes zdánlivě zřejmé výhody thajské nápoje, tam jsou negativní recenze. Nejčastěji negativním o tomto nápoji jsou lékaři. Experti rozděleni na dva tábory:. Těch, kteří pijí jsou skeptičtí, a těch, kteří vyzval k opatrnosti vzhledem k jeho vysoké účinnosti

Skeptici jistě ztratit 10,20,30 nebo více liber, pít několik šálek čaje, nemožné. Pozitivní recenze a vysokou popularitu tito odborníci věří v dobré reklamní předmět.

Lékaři, kteří varují před příjmem čaje díky své vysoké účinnosti, naopak, nepopírám vlastnosti Chang Shu. Avšak rychlý zbavit se nadváhy, podle jejich názoru povede k mnoha zdravotním problémy. Dá se často slyšet, že váha ztratila brzy vrátí vzhledem k vlastnostem organismu.

Návod k použití nápoje

Vědět vše o čaji Chang Shu, co potřebujete vědět a jak ji používat:

 1. vaří nápoj z výpočtu 4-8 květin na 1 šálek vody. Pokaždé, když je třeba uvařit čerstvou várku. Pivovarnické použití teplota vody 80-90 stupňů, je třeba počkat několik minut poté, co se vaří konvice.
 2. Infuse čaj po dobu 10 minut.
 3. Instrukce doporučuje vypít ne více než 2 krát denně. Nápoj je spotřebována v ráno a večer.
 4. V hotovém nápoji můžete přidat med nebo citron. Thais love pít tento čaj s limetkovou šťávou.
 5. OL>

  Pití čaje by měla být přísně v souladu s pokyny, pokud nejsou žádné jiné možnosti k dispozici lékař nebo dietolog. Zdvojnásobení dávky ne vždy vede k posílení účinku.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...