Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Hry a turnaje

Bloody Xmas přináší také videohernu a hernu stolních her.

Videohry

Konzole

Bloody Xmas nabídne konzole Xbox 360, PlayStation 3 i nejnovější PlayStation 4, Nintendo WiiU. Zaměříme se pokud možno na hororové, válečné a akční hry.

Muzeum videoher

Chcete vidět, jak začínaly vaše oblíbené herní série? Chcete si zavzpomínat na hry, které jste hráli jako malí? Navštivte Muzeum Videoher! Více než sto vybraných her. Zábavná klasika i významné milníky, v původní podobě nebo s novou grafikou. Hraní v síti. Více www.facebook.com/muzeumvideoher.

Stolní hry

Historie deskových a karetních her sahá daleko do starověku, ale teprve poslední desetiletí přinesla nebývalý rozvoj a smršť nápadů a her. V ČR nyní rychle doháníme západní svět, ve kterém jsou "deskovky" velkým zábavním odvětvím.

Pro naši hernu na FF spolupracujeme především s firmami Albi, MindOK, Rex hry a CGE.

Albi

Od Albi můžete vyzkoušet kromě osvědčených her (Bang!, Osadníci z Katanu apod.) i celou řádku zajímavých novinek. Web www.modernihry.cz je kvalitní e-shop nejen s Albi hrami.

MindOK

Mindok je známý svými Smart games pro jednu osobu, ale zejména díky Carcassonne, Černým historkám, Time´s Up!, vzdělávacím Kde leží...? Ty všechny můžete vyzkoušet spolu s několika novinkami. Na internetových stránkách www.hrajeme.cz je mnoho recenzí a postřehů od hráčů na všechny hry, nejen od Mindok.

REXhry

Za značkou stojí skupina nadšených hráčů, kteří vybudovali úspěšný obchod s moderními společenskými hrami PlanetaHer.cz. REXhry jsou reprezentovány historickou hrou Timeline, pohádkovou hrou Bylo nebylo..., MageKnight, Vládci Tokia, Takenoko a dalšími.

CGE

Czech Games Edition je české vydavatelství deskových her. Jeho cílem je vybírat ty nejlepší hry od českých autorů a nabídnout je jak českému, tak mezinárodnímu publiku.