Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Hosté a přednášející

Hosté jsou kořením každého festivalu. I pro Bloody Xmas 2014 připravujeme návštěvu zajímavých českých osobností se vřelým vztahem k hororu. Tučně uvedení již potvrdili účast, takže jim v účasti může zabránit jen práce, rodina, vyšší moc nebo nemoc.

Prosím respektujte hosty a pravidla velmi slušného chování vůči nim. Děkujeme.

Filmoví hosté

Marek Dobeš

*1971 Praha. Vystudoval UK - filmovou kritiku. Pracoval pro časopisy Cinema, Premiere, Kinorevue a pro TV magazín Kinobox. Spolupracoval s MFF v K. Varech a Febiofestem. Jako producent, režisér a scenárista pracoval s ČT (Byl jsem mladistvým intelektuálem, seriál Místo nahoře), Novou, Warner Bros, Bontonfilm (Choking Hazard). Napsal scénář k filmu Kajínek.


Jaroslav Mottl

*1970 Slovenský herec, režisér, producent a majitel divadla Maska. Televizní diváci ho znají především z rolí chuligánů, kriminálníků, agresorů a také ze mnoha slovenských seriálů a telenovel. Pozornost fanoušků hororu upoutal až v roce 2013, kdy napsal, natočil, produkoval a do kin vypustil svůj vlastní film - horor Attonitas, který uvede na letošním Bloody Xmas v sekci Slovenský horor/Na hranici fikce.

Rastislav Blažek a jeho parta

Režisér prvního slovenského zombie filmu Socialistický zombi mord. Své sedm let připravované dítko s ním uvedou producenti Pavol Krchňák a Roman Mališka a digitální efektář Milan Pucher.